День працівників освіти

By:

Учитель – одна з найбільш важливих  і престижних  професій у світі. Вчитель – це людина , окрилена бажанням та готовністю допомогти іншим розкрити свої здібності й таланти, знайти шлях у житті.

У першу неділю жовтня  святкуємо День працівників освіти. Зазвичай, у цей день учні висловлюють  щиру подяку педагогам за їхню непросту й благородну працю, за увагу та терпіння, за бажання бачити своїх учнів успішними та щасливими людьми. В усіх середніх навчальних закладах панує особлива святкова атмосфера : всі ошатні, з букетами квітів, вітальними листівками ; звучить багато теплих і щирих слів, привітань, організовуються концерти.

Праця вчителя ніколи не була легкою. Проте зараз життя посилає освітянам, як і всьому українському народові, жорстокі випробування.  Із початком карантинних обмежень, спричинених коронавірусною інфекцією, педагоги активно опанували інноваційні технології, форми та методи дистанційного навчання, щоб дати учням глибокі та міцні знання. Із перших днів повномасштабного  вторгнення російських військ на територію нашої держави, українське вчительство не полишало  свій освітянський фронт і зараз продовжує “…сіяти розумне, добре і вічне”, навчати і виховувати дітей  у страшних  умовах війни: під виття сирен, в підвалах і бомбосховищах, у напівзруйнованих навчальних закладах.

Щоб привітати педагогів з  професійним святом, висловити щирі слова вдячності, виразити свою пошану і любов, здобувачі освіти  Луцького вищого професійного училища організували цікаву і колоритну  концертну програму. З вітальним словом до присутніх звернувся директор ЛВПУ Романюк Володимир Володимирович. У залі лунали патріотичні українські пісні,  змістовні поезії, задушевна музика.

Щоб виразити свою вдячність воїнам, завдяки яким  сьогодні можемо продовжувати освітній процес, щоб внести свою частинку в нашу майбутню перемогу, під час концерту було організовано благодійну акцію – збір коштів  на підтримку Збройних Сил України!

Дякуємо нашим захисникам! Віримо ЗСУ!

Працюємо для перемоги наполегливо і натхненно, кожен на своєму фронті.

Слава Україні!


Comments are closed.