Перший етап ХІІІ  Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

By:

Борітеся – поборете, Вам Бог помагає!

Т. Г. Шевченко

У ДПТНЗ ” Луцьке вище професійне училище” відбувся перший етап ХІІІ  Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка.

Сьогодні, коли  російські загарбники прийшли на нашу землю сіяти кров, смерть і сльози, Україна, як ніколи, потребує молодих талановитих людей, які своєю творчою працею будуть спонукати громадянське суспільство до побудови сильної, незалежної держави на засадах толерантності й гідності. Вже дев’ятий місяць триває війна із жорстоким і нещадним ворогом, війна за свободу та державність нації. Трагічні й водночас героїчні події ставлять перед нами на повен зріст феномен Тараса Григоровича Шевченка – батька української нації. Учасники  мовно – літературного конкурсу писали есе  про нове  сприйняття  творчості Великого Кобзаря  , про своє захоплення дивовижною актуальністю його ідей  у наш  тривожний  час. З трепетом у серці ми   звертаємося  до Шевченкового поетичного спадку, щоб черпати з нього наснагу для боротьби й волю до життя.

Переможці  конкурсу будуть брати участь у другому (обласному) етапі.  Побажаємо їм творчого натхнення , креативних ідей, оригінальних думок.

Всім мирного неба й перемоги у війні!

 

 


Comments are closed.