ЗСУ – меч і щит України

By:

День Збройних сил України – це свято, яке поєднує в серцях українців велику гордість за наших воїнів  і глибокий смуток за тими героями, які   віддали  своє життя в ім’я перемоги України над російським ворогом.   Це свято не тільки для  військових, але й для  всіх свідомих громадян, які вболівають за долю країни.   У цей день варто згадати і  славетних предків, які  впродовж століть боролися за незалежність України.

У День Збройних сил України в групі-27  (професія: слюсар з ремонту колісних транспортних засобів; класний керівник: Романюк Василь Якович) Луцького вищого професійного училища був проведений виховний захід  на тему: “ЗСУ – меч і щит України”.

Здобувачі освіти  розповідали про наших солдатів – атлантів, які мужньо захищають суверенітет та територіальну цілісність  держави, які є взірцем патріотизму та відваги, які  боронять від лютого ворога не тільки нашу країну, але й увесь цивілізований світ. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять всіх воїнів – героїв новітньої історії України, які загинули за рідну землю, зокрема, випускників училища  Андрія Волоса, Сергія Коруку,  Андрія Герасимчука, Дмитра Калюжного.

Щирі слова подяки та шани прозвучали  на  адресу тих випускників ЛВПУ , які  сприйняли строкову службу як почесний обов’язок і стали до  лав  героїчних захисників України.

Дякуємо ЗСУ! Віримо нашій армії! Вперед до перемоги!


Comments are closed.