Вміти, знати – життя врятувати

By:

Зовсім скоро – зимові канікули. Перебування дітей вдома, на вулиці, в громадських місцях може обернутися бідою, якщо нехтувати певними правилами безпеки. Аби під час вільного від навчання періоду із здобувачами освіти не трапилося нічого поганого, до Луцького вищого професійного училища з метою проведення роз’яснювальної бесіди завітали представники Луцького районного управління ГУ управління ДСНС України у Волинській області.

Провідний інспектор відділу організаційно-профілактичної роботи Іван ГОЛОВАТЧУКрозповів учням груп 11,12,13, 15 про правила пожежної безпеки, змоделював різні ситуації під час пожежі, пояснив, як треба діяти, та показав, як користуватися вогнегасником.

Наші учні також дізналися про різні види вибухонебезпечних предметів, у чому ворог може заховати вибухівку, та про першочергові дії у разі її виявлення.

Сьогодні всі звикли до повітряних тривог. Наші учні добре знають, куди слід прямувати, коли звучить такий сигнал. Але як вберегтися від ворожих обстрілів, якщо поблизу немає захисної споруди? На це запитання юні слухачі також почули відповідь.

Вони також були поінформовані про небезпеку, яку несе тонка крига на водоймі. І свідченням цьому є  нещасні випадки, які трапляються взимку на льоду. Деякі – з летальним наслідком.

Цікаво було почути, що за кордоном 90 % пожеж гасяться вогнегасниками, адже там дітей вчать цим навичкам з дитсадка. Ось і наші учні мали можливість спробувати загасити уявну пожежу порошковим вогнегасником. Серед бажаючих попрактикуватися в цьому були навіть дівчата.

Як то кажуть, вміти, знати – життя врятувати.


Comments are closed.