Відкритий урок на тему «Організація роботи гарячого цеху»

By:

06 лютого 2023 року викладач спецдисциплін Микола Потрапелюк провів відкритий урок теоретичного навчання з предмету «Організація виробництва та обслуговування в ЗРГ» у групі № 13 (професія «5122 кухар») на тему «Організація роботи гарячого цеху».

Метою даного уроку було формування у здобувачів освіти  таких професійних компетентностей:здатність підготуватись до робочого процесу, організувати робочі місця для приготування бульйонів, супів, соусів, гарячих страв і закусок  з риби, м’яса, птиці, гарнірів;організаціяколективної діяльності, а також набуття загальних знань щодо організації виробництва в ЗРГ, формування в здобувачів освіти професійного мислення щодо енергоефективного використання сировини, ресурсів та щодо принципів роботи на енергозберігаючому  обладнанні, знання правил утилізації відходів, правил роботи згідно з системою НАССР; застосування учнями набутих знань  при вирішенні практичних завдань.

Урок було проведено із використанням таких методів як розповідь, бесіда, фронтальне опитування, віртуальна подорож в гарячий цех.

Під час заняття учні продемонстрували хороший рівень теоретичної підготовки.

Особливо здобувачів освіти  зацікавила методика закріплення вивченого матеріалу, яку викладач  запропонував провести через виконання інтерактивних вправ для групової та самостійної роботи на онлайн-платформі LearningApps. Позавершенню уроку учні отримали високі оцінки, а також домашнє завдання у вигляді інтерактивних вправ та презентації (в Google Клас).

Присутні колеги відзначили достатньо високий професійний рівень проведеного заняття,  наголосили на важливості та цінності набутих учнями знань й практичних навичок  щодо особливостей організації технологічних ліній в гарячому  цеху, оснащення їх необхідним обладнанням, інструментами.

 

Матеріали з відкритого уроку доступні за посиланням:

https://drive.google.com/drive/folders/1nCc6Xo99NxUURur2Vg3-N4s8tD1gT8OJ?usp=share_link


Comments are closed.