Святкове заняття євроклубу “Співдружність”

By:

День закоханих – свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей. Недарма його відзначають напередодні весни – пори року, коли почуття, прокидаючись разом із природою, стають ще сильнішими. Для кожної людини цей день – особливий. Головне, щоб він був пронизаний щирістю почуттів і теплом люблячого серця.

У День св.Валентина в Євроклубі “Співдружність” Луцького вищого професійного училища відбувся тематичний захід на тему “Світом рухає кохання”. Мета заходу: розвивати творчі здібності учнів, їхні естетичні смаки, виховувати прагнення краще пізнавати один одного, розвивати уяву та мовлення, формувати дружні стосунки в учнівському колективі, ціннісне ставлення до себе та до інших людей, до мистецтва, до рідної мови.

Євроклубівці обговорили значення слів “любов”, “кохання”, поділилися інформацією про походження й цікавинки Свята закоханих , взяли участь у конкурсах “Знайди пару” (пригадали пари закоханих героїв з відомих творів української та зарубіжної літератури) , “Компліменти”, “Розбите серце”, ” Ласкаве слово”. Під час заходу учасники поринули у чарівний світ закоханих, змальований відомими українськими поетами у віршах.

 


Comments are closed.