Вивчаємо достовірну, несфальсифіковану історію України

By:

Одним із напрямків  війни росії проти України є інформаційний фронт, зокрема, фальсифікація нашої історії. Саме тому формування патріотизму кожного українця має спиратися на стійкі переконання, фундаментом яких  є  глибокі й достовірні знання  з  історії України.

У Луцькому вищому професійному училищі відбулося бінарне  відкрите заняття з історії України, яке провів  викладач Богданець Володимир Васильович разом з представниками військово-історичної групи “АЗИМУТ”. Здобувачі освіти дізналися про достовірні події з історії становлення української держави періоду 1914 -1920 років.

Присутні ознайомилися з  військовою стрілецькою зброєю, амуніцією армії УНР, Австро-угорського війська та російської імператорської армії, почули цікаві розповіді про реконструкцію  подій Першої світової війни, про участь військово-історичної групи “АЗИМУТ”  у зйомках фільмів “Українське підпілля на Волині”, “Поводир”, “Карпатський рейнджер”, ” Кава з кардамоном” та інших. Із захопленням учні переглянули трейлер до фільму  “Шлях поколінь”, слухали розповіді  про розвінчування  російських міфів про історичні події в нашій державі від початку 20 століття аж до теперішньої російсько – української війни.  Дякуємо військово-історичній групі “АЗИМУТ”   за великий внесок у справу патріотичного виховання української молоді.


Comments are closed.