КУЛІНАРНИЙ БРЕЙН-РИНГ

By:
01 березня 2023 р., у рамках тижня методичної комісії професій ресторанного господарства, відбувся кулінарний брейн-ринг.
Участь в інтелектуальній грі взяли здобувачі освіти 1-го курсу (гр.№13 «кухар, кондитер»), котрі були учасниками таких чотирьох команд:
– «Круті перці»: Прокопенко Павло, Бардига Андрій, Коренга Ярослав, Сироватко Софія, Сацюк Тетяна;
– «Сало»: Щербачук Анна, Куява Вікторія, Ціздан Дана, Бачинська Ілона, Палямар Софія;
– «Бунтарі»: Грицюк Вікторія, Кобер Анна, Масюк Тетяна, Сушанін Діана, Костюк Тетяна;
– «Пепсі»: Лещук Тетяна, Кравчук Діана, Киричук Дарина, Ониськів Вікторія, Поліщук Дарина.
Справжній кухар, майстер своєї справи, повинен не тільки знати технологію та досконало володіти технікою приготування страв і виробів, але й бути всебічно розвиненою особистістю, знати витоки кулінарії, цікаві історичні та статистичні факти, уміти зацікавити людину мистецтвом кулінарії.
Гра складалася із трьох турів: розминки, двох півфіналів та фіналу.
Найактивнішою під час розминки була команда «Круті перці». За результатами другого туру перемоги здобули команди «Сало» та «Круті перці», які і пройшли у фінал. Одразу було видно, що це сильні і гідні суперники. Зал був переповнений, а в повітрі витала атмосфера спортивної інтелектуальної боротьби.
«Наш брейн-ринг – це не лише позитивні емоції і корисний досвід, а й інтелектуальний розвиток», – розповідає організатор заходу Мар’яна Повар.
Гра пройшла весело і захопливо. Учасники показали хороший рівень знань з обраної професії, а гості засвоїли цікаву нову інформацію.
Підсумовуючи результати інтелектуальної битви, голова журі Сергій Псалтира відзначив, що усі учасники впоралися із поставленими завданнями, а також проявили творчі, креативні, комунікативні й організаторські навики, вміння працювати у команді та отримали не лише знання, але й новий досвід, гарний настрій та позитивні емоції. Кращими знавцями кулінарних таємниць стала команда «Круті перці».
Проведення таких заходів сприяє підвищенню у майбутніх фахівців інтересу до обраної професії, надає можливості здобувачам освіти проявляти творчі здібності, виховує почуття відповідальності. Та й навчання стає не просто рутиною, а захоплюючим заняттям. І вчитися – цікаво!

Comments are closed.