Атестація педагогічних працівників 

By:

23 березня 2023 року у Луцькому вищому професійному училищі відбулася атестація педагогічних працівників. Всі 18 педагогів, які цьогоріч проходять чергову атестацію, в міжатестаційний період продемонстрували високий рівень методичної підготовки, професіоналізму, творчості, виявили вміння організовувати й проводити уроки в змішаному й дистанційному форматі навчання. Викладачі та майстри виробничого навчання вільно орієнтуються в методичній і науковій літературі, в інноваційних технологіях навчання, сумлінно ставляться до виконання своїх посадових обов’язків. Вражають глибоким змістом портфоліо, підготовлені педагогами до атестації.

 Викладачі Чвир Інна Костянтинівна та Псалтира Сергій Степанович подали матеріали до друку в інформаційно-методичному збірнику “Профтехосвіта Волині”. Викладачі Кравчук Людмила Михайлівна та Клівчук Людмила В’ячеславівна підготували методичні розробки на виставку – огляд дидактичних , науково – методичних матеріалів “Творчі сходинки педагогів ЗП(ПТ)О Волині”.
    Вітаємо колег із успішним проходженням атестації. Бажаємо міцного здоров’я, миру, творчої наснаги та креативності в роботі на педагогічній ниві.

Comments are closed.