Обласна секція викладачів математики      

By:

Важливу роль у справі опанування інноваційних форм, методів і засобів навчання, підвищення рівня методики викладання, самоосвіти педагогів відіграють обласні методичні секції, організовані НМЦ ЗП(ПТ)О Волині, які в умовах всесвітньої коронавірусної пандемії та воєнного стану в Україні проходять в режимі онлайн.

 Сьогодні на високому науково-методичному рівні пройшло засідання обласної секції викладачів математики на тему “Формування математичних компетентностей у здобувачів освіти як основи вивчення предметів професійно-технічної підготовки”.
   Викладачка математики Луцького вищого професійного училища Іванюк Віра Андріївна успішно виступила під час педагогічних дебатів на тему “Ефективні стратегії мотивації до навчання здобувачів освіти при вивченні фізико-математичних предметів”. Змістовний виступ, підтверджені фактами судження, життєві приклади з власного багаторічного досвіду викладання, логічно обґрунтовані висновки Віри Андріївни справили на учасників секції незабутнє враження.
 Дякуємо НМЦ ЗП(ПТ)О Волині за методичні рекомендації, допомогу, поради для вдосконалення традиційних та опанування інноваційних методик викладання предметів, за надану можливість обміну досвідом та спілкування на професійну тематику з колегами з інших училищ.

Comments are closed.