Чорнобиль… Трагедія, подвиг, пам’ять… 

By:

Росія погрожує Україні та всьому світу ядерною зброєю, замінуванням атомних електростанцій, всесвітньою катастрофою. Держава-терорист не зробила належних висновків з аварії на Чорнобильській атомній електростанції – катастрофи, яка завдала непоправної шкоди екології планети та здоров’ю мільйонів людей. Хоча найважчих утрат зазнала Україна, ми вистояли й перемогли цю біду. Сьогодні наша держава, як і вся демократична міжнародна спільнота, бореться за мирне та квітуче життя на планеті. Наш бій зі злом, яке несе “рускій мір”, справедливий, тому Перемога буде за нами. Такі думки висловила у переддень 37-х роковин Чорнобильської трагедії викладачка біології Луцького вищого професійного училища Ковальчук Наталія Петрівна під час проведення відкритої виховної години-зустрічі “Чорнобиль… Трагедія, подвиг, пам’ять…”

   Дорогі та шановані нами гості училища, учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС Рузак Федір Володимирович та Матусевич Сергій Васильович розповіли першокурсникам про найбільшу трагедією в історії світової атомної енергетики, поділилися власними спогадами, враженнями, думками про роботу під час ліквідації пожежі в ядерному реакторі. Із завмиранням сердець переглянули присутні документальний фільм-спогад про Чорнобильську трагедію. Під час виховного заходу, який пройшов в училищі в рамках тижня природничих дисциплін, здобувачі освіти мали можливість ще раз переконатися, що українці – сильна нація зі здоровим генофондом, яка здатна відроджуватися, жити, іти новим шляхом європейського розвитку.
  У скорботному мовчанні схиляємо голови перед світлою пам’яттю всіх, хто стали жертвами Чорнобильської трагедії. Доземний уклін ліквідаторам аварії. Пам’ятаємо, шануємо, не забудемо…

Comments are closed.