Тиждень природничих дисциплін 

By:

З метою формування в учнівської молоді природничої грамотності, дбайливого ставлення до навколишнього середовища, поглиблення знань з хімії, фізики, астрономії, географії, біології в Луцькому вищому професійному училищі цікаво, креативно, захоплююче проходить тиждень природничих дисциплін. Впродовж тижня заплановано проведення багатьох позаурочних тематичних заходів у різних навчальних групах.

 Здобувачі освіти, які опановують професію електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування, стали учасниками вікторини “Постійний електричний струм та його використання”, яку провів викладач фізики Андріюк Олексій Григорович. Викладачка Мельничук Олена Валентинівна організувала для третьокурсників «Астрономічний турнір», під час якого команди учнів групи-31 (професія : верстатник широкого профілю) та групи-35 (професія: електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування) змагалися у розв’язуванні цікавих астрономічних задач, кросвордів, у дослідженні морів, океанів, кратерів, які знаходяться на Місяці, вчилися користуватися картою Місяця, астрономічним календарем, рухомою картою зоряного неба. Азартно і захоплююче пройшов конкурс капітанів.
 Тиждень природничих дисциплін в училищі триває. На здобувачів освіти очікують багато цікавих конференцій, семінарів, тренінгів, конкурсів, змагань, вікторин, квестів, екскурсій. Далі буде…

Comments are closed.