Німці розвиватимуть професійно-технічну освіту Волині

By:

На Волині втілюватимуть німецько-український проект «Партнерство у сфері професійно-технічної освіти в Україні». Урочисте підписання угод між партнерами відбулося у Луцьку, на території підприємства «СКФ Україна», 20 жовтня.

Проект, мета якого – розвиток професійно-технічного навчання, стартував паралельно у двох українських областях – Львівській та Волинській. До Луцька ж підписати угоду про партнерство приїхали представники німецької сторони – менеджер Освітнього центру баварської економіки «bbw» Оана Стеопан та керівник міжнародного департаменту групи «bbw» Фолькер Фальх.

img_9050

Волинь же у проекті представлятимуть АТ «СКФ Україна», ТОВ «Модерн-Експо» та ТОВ «Волинь-Кальвіс», які тісно співпрацюватимуть з Луцьким вищим професійним училищем та Ковельським професійним ліцеєм.

Представляючи проект Фолькер Фальх зауважив, що зростання економіки неможливе без наявності в країні якісно підготовлених кадрів. Тож «bbw» – найбільша приватна освітня організація в Німеччині – представлена у двадцяти країнах світу задля розвитку там професійного навчання.

«Підприємства матимуть хороший персонал, молодь – роботу, а навчальні заклади – визнання, як з боку держави, так і з боку підприємств», – висловив свої сподівання представник німецької сторони.

img_9077

Опісля ж волинські партнери проекту розповіли гостям із Німеччини про свої підприємства та їхні досягнення, а директори професійно-технічних навчальних закладів представили очолювані ними училище та ліцей.

Зауважимо, що проект передбачений на три роки. Нині ж, 20 жовтня, зробили перший крок до його успішної реалізації – урочисто підписали угоди про партнерство зі згаданими підприємствами та навчальними закладами.

img_9076_0

Локальний координатор проекту в Україні Андрій Янів розповів, що головна мета проекту – дати молодим людям певну перспективу тут, у рідній області, покращивши якість їхньої освіти. У рамках проекту прагнуть організувати тісну співпрацю трьох вищезгаданих підприємств із професійно-технічними навчальними закладами Луцька та Ковеля задля створення спільного навчального плану.

На переконання Андрія Яніва, німецький уряд запланував реалізацію проекту на три роки. Утім, це може бути лише перша фаза проекту. Якщо ж він дасть хороші результати, можливою є і друга фаза проекту – ще на три роки.


Comments are closed.