До Дня української писемності та мови
До Дня української писемності та мови, з метою виховання в учнів почуття патріотизму, національної гордості, любові до рідного краю, глибокої поваги до української мови,бібліотекарями училища організовано виставку-подіум «Книги, які ми чекали». Біля виставки проведено вікторину, мовознавчий турнір «Ми любимо українську», бліц-опитування «Книга, що подарувала мені натхнення». Учні мали змогу поділитись враженнями про прочитані улюблені книги та ознайомитись з новими надходженнями сучасної прози
Осінь – час меланхолії та найпотаємніших мрій. Хочетьсязагорнутися в теплу шерстяну, а, може, і вовняну, ковдру з чашкою ароматного напою і мріяти, мріяти. Нічого не планувати, лишеньпоринати у світбажанихілюзій. А цікава книжка відкриє вам атмосферу осені, де сонячнідніз’являютьсядуже часто.
Лис, Володимир. Країнагіркоїніжності : роман / В. Лис. – Х. :Книжковий клуб «Клуб СімейногоДозвілля», 2015. – 368 с.
У неїбулодивнеім`я і дивовижна доля. Даза, дочка радянського чиновника, у 30-х роках пройде пекло дитбудинку, а післявійниопиниться на Волині, у виріповстанськоїборотьби. ЇїдонькаВіталія, витонченаестетка, покохаєкримінального авторитета. А онука Олеся, у життяякоїувірвавсяЄвромайдан, зазнає смаку гіркоїніжності, якийдаруєсправжнєкохання…
Горбань, Світлана. Роман з містом : роман / С. Горбань, Н. Лапіна. – Х. :Книжковий клуб «Клуб СімейногоДозвілля», 2015. – 192 с.
Магда Свідзинська жила в буремному ХХ столітті в місті, у яке неможливо не закохатися до безтями … ЧарівнийЛьвів! Любий пане Лемберг! Саметвоїмибрукованимивуличками вона бігланазустрічкоханню та щастю. Власне, тибувсвідкомїїсвітлих перемог і гіркихпоразок. Разом із тобою вона пройшлакрізь пекло війни та жаль розлук і втрат… Надзвичайна доля чудовоїжінки, історіяїїкохання, сили та відданості – начеще одна химерна оздобаміста, вузьківуличкиякогобережутьпам’ятьрізнихчасів і епох …
Дашвар, Люко. Молоко з кров’ю / Л. Дашвар. – Х. ; Белгород : «Клуб Семейного Досуга», 2010. – 272 с.
Яке то щастя — зустріти свою половинку і покохати! Коли душа сягає неба, коли розумієш: ось твоя доля…
Першійкрасуні на селіМарусі-румунці до пари став Льошка — розумний, красивий, успішний, — то й жити б їм як королям. І яке їйділо до сусіда, хирлявого рудого Стьопки-німця в поламаних окулярах? От тількичомусьщоночійдевін до бузкового куща біляМарусиноїхати, і щоночі вона відчинаєвікно…
Дочка українськогоолігархаОлексіяОрдинського Руслана, 17-річна розумниця і красуня, яка ось вже 10 років не бачилабатьківщину, тому що мешкала з батьками у Англії. Та раптом у неїспалахнулипатріотичніпочуття. Вона сказала, щохочеповернутися на рідну землю, щобзробити для неїщоськорисне. Їйбуловажкопояснити батькам, чому вона на цезважилася, але все ж таки вона досягаєсвого, і батьки відправляютьїї до Києва з чотирмаохоронцями і грошима на покупку рідноїземлі. Їйпропонується земля, яка перетворилася на котеджне селище «новихукраїнців». Але Руслана хочеземлі, «оспіваноїлегендами»…
Гурницька, Наталія. Мелодіякави у тональності кардамону [Текст] :історіязабороненогокохання : роман / Н. Гурницька. – Х. :Книжковий клуб«Клуб СімейногоДозвілля», 2014. – 400 с.
У цьомуромані у романтичному місті Лева зустрілось перше кохання з коханнямостаннім. Цеісторіякоханнядоньки греко-католицькогосвященика та польського шляхтича, подіївідбуваються у середині ХІХ століття. Їхністатуси та віковарізницядаютьзрозуміти, щозакоханимприйдеться нелегко. Авторкапрацювала над «Мелодієюкави у тональності кардамону» більше 10 років, тож книга витримана як добре вино.
Фіалко, НінаІванівна. Родиннігріхи / Н. І. Фіалко. – Тернопіль :Навчальна книга-Богдан, 2008. – 464 с.
Драматична історіяжиттяголовноїгероїні роману “Родиннігріхи” не залишитьбайдужимжодногочитача, якийвізьме до рук цю книгу. Кохання, дружба і нелегкіколізіїдолі — ось щопривертаєувагу до цьоготвору.
Для широкого загалучитачів.
Куява Ж. Гордієві жінки / передмова В. Гранецької. – Харків: Книжковий клуб«Клуб Сімейного Дозвілля», 2015. – 288 с.
Три сестри — Софія, Лія і Мія — живутьбагатороків на віддаленомухуторі. Та настає день, коли священна для них кімнатаматерівідкриваєнеймовірнітаємниці про родичів. І сестринаважуютьсянарешті круто змінитисвоєжиття…
Слоньовська О. Дівчинка на кулі: роман/ Ольга Слоньовська. – Х.: Книжковий клуб «Клуб СімейногоДозвілля», 2012. – 397 с.
Оля була поганою: поганою для мами, щопестилалишемолодшихдітей, поганою для школи — таким медалей не дають… Тож мала всішансиабовскочити у халепу, або… щосьзмінити на ційкулі! А покищо наша героїнянакликає на себе гніврідноїненькиспробоюповернутиновонародженого братика туди, де вінначебтовзявся, — підскирту, тікає з дому, змінює школу, а чорна карма притягуєнегаразд за негараздом… Та якщовже Бог поцілувавдитину в тім’ячко, вона вистоїть, витримаєвсівипробування!
Мастєрова В. Смарагд: роман/ Валентина Мастєрова. – Х.: Книжковий клуб «Клуб СімейногоДозвілля», 2016. – 288 с.
Він не знав матері. Хлопчиком бігав з циганськимидітьми, потімстаранновчився в університеті… А потімбувАфган. Йомупощастило – вінвижив, і з того часу вирішивприсвятити себе служінню Богу. Та одного разу зустрівжінку… Тепервінмаєобирати: виконатиобітницю перед Богом чи бути щасливим…
В бібліотеці училища підготовлено матеріали для роботи над методичною проблемою «Формування професійної компетентності учнів, розвиток їх творчої особистості шляхом впровадження у навчально-виховний процес інформаційно-комунікативних технологій». Серед представлених книг на виставці: «Банк інноваційних педагогічних технологій», «Використання мережевих технологій у навчанні історії», статті з журналів про планомірне формування власної методики за інноваційними методами навчання викладачів спецдисциплін.
До уваги викладачів, майстрів виробничого навчання та класних керівників рекомендований список літератури «Методика на щодень».
- Ничкало Н. Перспективні напрями модернізації професійної освіти України / Н. Ничкало // Професійно-технічна освіта. – 2016. – №3. – с.2-4.
- Шпюкова І. Державні стандарти професійно-технічної освіти: досвід і проблеми / І. Шпюкова // Професійно-технічна освіта. – 2016. – №2. – с.27.
- Сергієнко О., Савченко А. Формування національної свідомості через традиції української кухні / О. Сергієнко, А. Савченко // Професійно-технічна освіта. – 2016. – №2. – с.55-56.
- Гоєнко Л. Як зробити урок сучасним / Л. Гоєнко // Професійно-технічна освіта. – 2016. – №1. – с.24-26.
- Христич З. Творчі пошуки учнів і педагогів / З. Христич // Професійно-технічна освіта. – 2016. – №3. – с.43.
- Рева Л. Тиждень спецтехнології і залучення учнів до активної пізнавальної діяльності / Л. Рева // Профтехосвіта. – 2016. – №10. – с.19-21.
- Березюк Л. Технології комп’ютерної обробки інформації / Л. Березюк // Профтехосвіта. – 2016. – №10. – с.63-71.
- Середюк Н. Метод проектної діяльності учнів на урокахспецдисциплін кулінарного профілю / Н. Середюк // Профтехосвіта. – 2016. – №8. – с.12-19.
- Роззавко А. Патріотичне виховання учнівської молоді: цінності і традиції / А. Роззавко // Профтехосвіта. – 2016. – №8. – с.26-28.
- Висоцька Л. Інноваційні технології у професійній підготовці майбутніх фахівців у сфері ресторанного господарства / Л. Висоцька // Профтехосвіта. – 2016. – №6. – с.23-25.
- Саєнко Н. Приготування страв із макаронних виробів і бобових: Методична розробка уроку виробничого навчання / Н. Саєнко // Профтехосвіта. – 2016. – №6. – с.58-67.
- Практична робота «Дослідження змін у екосистемах на біологічних моделях» / М. В. Данич // Біологія. – 2016. – №16-18. – с. 66.
- Ковтуненко Л. Формування життєвих компетентностей на уроках української літератури / Л. Ковтуненко // Дивослово. – 2016. – №6. – с. 2-9.
- Грищук Т. Охорона праці в навчально-виробничому процесі ПТНЗ / Т. Грищук // Профтехосвіта. – 2016. – №5. – с.71-74.
- Прах С. О. Що таке патріотизм? / С. О. Прах // Все для вчителя. – 2016. – №8. – с. 4-6.
- Бобик І. Інноваційні технології на уроках виробничого навчання / І. Бобик // Профтехосвіта. – 2015. – №3. – с.68-73.
- Моісеєнко Т. Інтерактивні методи навчання на урокахспецдисциплін / Т. Моісеєнко // Профтехосвіта. – 2016. – №9. – с.62-68.
20 жовтня в бібліотеці училища з учнями 12 і 16 груп проведено інформаційну годину «Що таке торгівля людьми?». Присутні ознайомились з різноманітними фактами, засобами, діями та цілями щодо експлуатації людей. Інформаційно-ознайомчі листи по попередженню кризових ситуацій та поради «Як себе захистити?» допоможуть молодим людям в подальшому житті.
Comments are closed.