Вчимось виховуючи

By:

10 листопада 2016 року на базі нашого училища  відбулося засідання обласної секції викладачів правознавства на тему «Єдність навчального і виховного процесів в умовах інноваційного підходу до формування компетентного учня».

Зі вступним словом до учасників секції звернувся заступник директора з НВихР  Валерій Овсянніков, який поділився досвідом організації правовиховної роботи в Луцькому ВПУ.

img_3829

Роботу секції продовжила її керівник Лідія Романюк, яка виклала теоретичну частину  питання «Виховання правової культури у молодого покоління: форми та напрямки».

img_3838

Викладач Луцького ВПУ Оксана Максимчук зупинилася на функціях та засобах правового виховання, презентувала одну із форм правовиховної роботи – співпраця навчального закладу з громадськістю та органами ювенальної превенції.

img_389

До роботи «круглого столу» долучились викладачі Ковельського професійного ліцею, ДПТНЗ «Луцьке ВПУ будівництва та архітектури», ПТУ м. № 27 м. Берестечка та ін. Зокрема, особливу увагу звернули на систему пропаганди правових знань в умовах ПТНЗ, на правові ситуації як засіб розвитку життєвих компетентностей.

Цікавою  виявилась бесіда з начальником сектору ювенальної превенції Головного управління Національної поліції у Волинській області Інною Остапович. Учасники секції отримали корисні поради та рекомендації, а також  багато інформації, необхідної для організації співпраці з органами ювенальної превенції.

img_3843

         Методист НМЦ ПТО у Волинській області Світлана Юрченко ознайомила присутніх з нормативними документами МОН України щодо викладання правознавства та організації позаурочної роботи з предмета.

img_3848

Секція пройшла цікаво, конструктивно і повчально.


Comments are closed.