ЛЮДИНА – НАЙВИЩА ЦІННІСТЬ!

By:

Свобода людини є однією з головних цінностей сучасного цивілізованого суспільства, а забезпечення недоторканності свободи особи – однією з головних функцій держави.

Однією з форм порушення прав людини в сучасному світі є торгівля людьми і дітьми. На жаль, це явище має місце і в Україні.

В жовтні-листопаді 2016 року в училищі проходили різноманітні заходи, які мали за мету поінформувати учнів та учениць про явище торгівлі людьми; сформувати у учнів навички обережної поведінки та вміння захищати власну гідність; виробити власне ставлення до торгівлі людьми як порушення прав людини та ганебного явища сучасності.

18 жовтня 2016 року в бібліотеці училища було проведено бесіду до Європейського дня протидії торгівлі людьми. Бібліотекар Семенюк Тетяна Василівна під час бесіди намагалась підвищити рівень інформованості про проблему торгівлі людьми, а також звернути увагу на те, що потрібно зробити, щоб убезпечити себе або своїх близьких, які приймають запрошення на роботу за кордоном, від небажаних наслідків.

Під час проведення інформаційних годин на тему: «Українське законодавство, яке захищає дітей від торгівлі людьми» класні керівники використовували презентації «Торгівля людьми – як уберегтися від небезпеки» та «Торгівля людьми», відеоматеріали «Торгівля людьми», «Правда про торгівлю людьми», «Сексуальне насилля» та мультфільм «Дві маленькі дівчинки».

Парламент учнівського самоврядування організував виставку плакатів під гаслом «Ні торгівлі людьми!» та розмістив в училищі інформаційні бюлетені про можливість отримати консультації  з питань протидії торгівлі людьми безкоштовно та конфіденційно за номерами: 0-800-505-501 – зі стаціонарних телефонів в Україні, 527 – з номерів Київстар та MTС.

 


Comments are closed.