ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИЙ ЗАХІД

By:

 

30 листопада 2016 року в актовій залі училища пройшов профорієнтаційний захід «Ярмарок професій», організований Луцьким районним центром зайнятості, відділом освіти Луцької РДА та адміністрацією Луцького ВПУ. Цей захід відвідали 270 учнів загальноосвітніх шкіл Луцького району.

У вступному слові директор училища Володимир Романюк надав інформацію про навчальний заклад та побажав всім учасникам ярмарку плідної роботи.

Ірина Овадюк, директор Луцького РЦЗ, закликала учнів скористатися можливістю більше дізнатись про навчальні заклади Луцького району та м. Луцька та професії, які можна в них здобути.

Представники закладів освіти надали учням шкіл інформацію про специфіку навчання, умови вступу, проходження практики та подальшого працевлаштування.

Цікавою для учнів шкіл була інформація про освітній заклад Республіки Польща – «Технікум ЗДЗ», що знаходиться в м. Хелм. Віце-директор Томаш Бяловус та викладач української та російської мов польського навчального закладу Анна Зерель розповіли про умови вступу та навчання в технікумі. Дві студентки першого курсу перукарського факультету польського навчального закладу показали майстер-клас зачісок, які зробили за період презентації.

Отже, профорієнтаційний захід, який відбувся в училищі, став доброю нагодою для майбутніх абітурієнтів поспілкуватись з представниками навчальних закладів, щоби зробити правильний професійний вибір.


Comments are closed.