ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРАВА

By:

З 5 по 9 грудня 2016 року в училищі проходив Всеукраїнський тиждень права з нагоди відзначення 10 грудня — Міжнародного Дня прав людини.

Протягом тижня класні керівники проводили в учбових групах інформаційно-просвітницькі години на тему: «Правова освіта в житті людини», під час яких розповідали про історію започаткування та проведення Всеукраїнського тижня права.

В бібліотеці проведено книжкову виставку «Уроки права – уроки життя» з метою сприяння розвитку в учнів правової культури та формування активної громадянської позиції.

6 грудня 2016 року відбулось позачергове засідання Ради профілактики правопорушень училища, під час якого розглядались не лише персональні справи порушників дисципліни, але й розглядались питання, пов’язані з правовими аспектами навчально-виховного процесу.

7 грудня 2016 року Конгрес училища, виражаючи суверенну волю учнів, дбаючи про забезпечення їхніх прав і свобод та прагнучи розвивати і зміцнювати демократію у суспільстві обрали нового Президента учнівського самоврядування – Дарину Махновець.

8 грудня 2016 року в актовій залі училища відбувся профілактичний виховний захід «Наркоманія – дорога в безодню»  під час якого заступник директора Валерій Овсянніков та інженер з охорони праці Франц Михальський надали учням елементарні знання про хворобу наркоманії, основні наркотичні речовини, їх дію на організм людини та шляхи профілактики наркозалежності; розглянули наркоманію в моральному, правовому і медичному аспектах та закликали учнів до розуміння переваг здорового способу життя, збереження власного  життя та  життя інших людей.


Comments are closed.