СВЯТО ВИПУСКНИКА-2017

By:

23  лютого 2017 року в училищі  відбулося урочисте вручення дипломів кваліфікованого робітника випускникам груп: №43, що здобули в нашому училищі професію “Кухар, кондитер” та №37, які отримали професію «Слюсар з ремонту автомобілів». Всього було вручено 46 дипломів кваліфікованого робітника.

Директор училища  Володимир Володимирович Романюк у своєму вітальному слові висловив надію, що у випускників попереду щасливе та радісне майбутнє. Але, водночас, він застеріг юнаків та дівчат про те, що саме по собі майбутнє таким не буває. Для того щоб знайти себе у житті, потрібно проявити неабияку настирливість та наполегливість, велику принциповість тощо. Досягти ж цього можна тільки самовідданою працею.

Щиросердечно привітали зі святом своїх вихованців класний керівник Світлана Аркадіївна Ситник та майстер виробничого навчання Наталія Михайлівна П’янкова. Наталія Михайлівна, зокрема, підготувала для своїх випускників цікаву презентацію, яка нагадала її вихованцям найбільш важливі та яскраві моменти їхнього студентського життя.

Випускниця Оля Гнатюк подякувала всім педагогам, які навчали випускників шкільній освіті та професійним знанням.

Мати випускника, Людмила Володимирівна Москалюк, від імені всіх батьків привітала випускників з прекрасним днем та побажала бути оптимістами, тому що саме оптимісти крутять земну кулю, а також, щоби життєва дорога дітей була вишита лише червоними кольорами.

У ДОБРУ ПУТЬ, ШАНОВНІ ВИПУСКНИКИ!


Comments are closed.