Ми тебе не забули, Тарасе!

By:

203-ю річницю від дня народження Тараса Шевченка у ДПТНЗ «Луцьке вище професійне училище» зустріли традиційними Шевченківськими днями. Впродовж тижня в училищі були проведені виховні години на тему «Шевченко і Волинь», випущено стінгазету «Тарас Шевченко – поет, геній, пророк», радіогазету «Будеш, батьку панувати, поки живуть люди».

У бібліотеці училища організовано виставку творів Кобзаря та науково-критичної літератури про його життя і творчість на тему «І мене в сім’ї великій, в сім’ї вольній, новій».

9 березня впродовж великої перерви з радіорубки училища лунали пісні на слова Т.Г. Шевченка у виконанні сучасних співаків. Учнівська молодь із захопленням слухала «Заповіт», «Думи мої, думи…», «Реве та стогне Дніпр широкий» та ін. У випуску радіогазети учні читали поезії Кобзаря, розповідали про його тернистий шлях, про злети творчості геніального поета, прозаїка, художника.

Шевченкове слово впродовж віків вселяє в серця українців незламний дух боротьби за свої  права і свободу, воно лине до нас «…і живих, і ненароджених» понад століттями.


Comments are closed.