Урочиста лінійка до Дня знань

By:

З року в рік підтримується добра традиція відзначення свята – ДНЯ знань, яке знову зібрало 1 вересня 2017 р. усіх учнів, педагогів Луцького вищого професійного училища на урочисту лінійку. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже з нього починається незвіданий, цікавий і водночас нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Урочиста лінійка почалася з державного гімну та підняття державного прапора представниками учнівського самоврядування.

До учнів, педагогічного колективу, гостей звернувся директор училища Володимир Володимирович Романюк, який привітав усіх зі святом та початком нового навчального року. Звучали найщиріші вітання і слова подяки – педагогічним працівникам, які щедро діляться своїми знаннями, плекають  справжніх патріотів нашої держави. На свято завітали і шановні гості. З вітальним і напутнім словом виступила керівник служби персоналу ПрАТ “СКФ Україна” Вікторія Михайлівна Шатан, закликаючи учнів бути активними, цілеспрямованими, впевнено іти до своєї мети і підкорювати нові вершини. А настоятель храму св. Іллі отець Микола благословив учнів на успішне навчання.

Після закінчення урочистої лінійки учні розійшлися по навчальних аудиторіях, де був проведений перший урок на тему: “Україна у співдружності Європейських народів”. Нехай цей навчальний рік відкриє перед молоддю нові горизонти пізнання себе і світу, педагогів надихне успіхами вихованців, батьків гордістю за своїх дітей.

 


Comments are closed.