Всеукраїнський день бібліотек

By:

Осінь вишиває багрянцем листя, каштани, тішить спілими яблуками, а в училищі останні дні вересня дарують нам теплі, радісні свята для вчителів і бібліотекарів.
З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек, задля популяризації української книги, розвитку цікавості до читання, до творчості сучасних авторів в читальному залі організована інформаційна мандрівка «Ти мудрість вічна – мов свята жива вода». Учні груп 14 і 15 із задоволенням відвідали 26 вересня 2017 року бібліотеку та взяли активну участь в дискусії про книги нового покоління. Сучасний світ поставив нас перед вибором: друкована книга чи електронна? Однією з преваг електронних книг є їх компактність. Однак, ми йдем до книжкових крамниць і бібліотек, друковане слово продовжує жити! Залишається тільки вибрати, що почитати. Зав. Бібліотекою Семенюк Т.В. зазначила, що з нового навчального року електронні версії всіх підручників можна буде знайти на сайтах видавництв та освітніх порталах. Користувачі нашої бібліотеки мають змогу отримати експрес-інформацію «Інтернет допомагає», щоб якісно підготувати домашні завдання.
Учням була представлена книжкова виставка «Книга – дивовижний сад, будинок життя та мудрості» з кращими зразками української літератури. Наші учні знають багато прозаїків зі шкільної програми, а про сучасних письменників дехто почув вперше.
Живе, легке спілкування з бібліотекарями, дружня атмосфера були підтвердженням, що учні люблять книгу, вона їм потрібна сьогодні і саме українською мовою.
У вечірню годину мешканці гуртожитку (групи 28, 14, вихователь Франчук Н.М.) переглянули в бібліотеці відеоролик «Цікаві факти з бібліотечної історії», здійснивши віртуальну подорож найкрасивішими, найбільшими бібліотеками світу. Бібліотекар Франчук О.О. ознайомила з 17 бібліотеками, які стали відомими і упізнаними завдяки унікальності фондів, розміру приміщень та архітектурній цінності споруд, а також мають значимість у суспільному житті країн.
Завершились заходи в бібліотеці змістовними посиденьками найактивніших користувачів. Однак двері бібліотеки відчинені не тільки у Всеукраїнський день бібліотек. Тут раді вітати учнів щодня, адже бібліотека – це місце, де «мудрі говорять з ученими», де кожен знайде свою територію творчості і дозвілля.


Comments are closed.