Загальноучилищні батьківські збори

By:

Згідно річного плану роботи 10 жовтня 2017 року відбулися загальноучилищні батьківські збори, на яких було обговорено важливі питання навчально-виховного процесу в навчальному закладі, проаналізовано основні напрямки  роботи освітнього закладу, обговорено  вікові проблеми підлітків та шляхи їх вирішення, а також роль батьківської громадськості в справі навчання та виховання дітей.

Перед батьками виступив директор училища Володимир Володимирович Романюк. Він зупинився у своїй доповіді на загальних питаннях функціонування навчального закладу, розповів присутнім про основні напрями роботи педагогічного колективу  училища за минулі роки. Він зазначив, що сучасна сім’я є головною ланкою у вихованні дитини і саме сім’я має забезпечити дитині  належні матеріальні та педагогічні умови для інтелектуального, фізичного, морального та духовного розвитку, саме батьки власним прикладом повинні сприяти вихованню дитини, а педагогічний колектив всіляко буде сприяти та допомагати.

Питанння проведення виховних заходів в училищі, проживання в гуртожитку, харчування учнів, дотримання правил внутрішнього розпорядку в навчальному закладі, порушення дисципліни, отримання пільг учнями із малозабезпечених сімей торкнулася заступник директора з навчально-виховної роботи Ірина Святославівна Свірська. Зокрема, доповідаючи перед батьками, зупинилась на особливостях виховання підлітків. З її доповіді присутні батьки довідались не тільки про найпоширеніші загальні виховні проблеми, які виникають у молодіжному середовищі, а й отримали прикладні поради щодо вирішення таких проблем і, головне – щодо їх попередження.

Заступник директора з навчальної роботи Наталя Миколаївна Василюк закликала батьків спільними зусиллями зробити навчання учнів кращим, надати можливість їм стати всебічно розвинутими, отримати необхідні знання та навички.

На загальні батьківські збори була запрошена та виступила начальник сектору ювенальної превенції управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції у Волинській області, майор поліції Інна Петрівна Остапович. ЇЇ доповідь була спрямована на підвищення правосвідомості батьків. Основна увага зверталася на необхідність тісної співпраці педагогічного колективу та батьків у  попередженні  вживання учнями наркотичних засобів, алкоголю, профілактиці правопорушень та злочинів.    ознайомила батьків із ймовірними загрозами учням під час користування Інтернетом, користуючись яким діти не тільки відчувають себе самостійними та незалежними, відкривають нові можливості, але їх можуть спіткати не дуже приємні сторони віртуального світу – це доступ до так званого «дорослого» контенту та загроза учням такого явища, як кібербулінг – тобто переслідування інших осіб з використанням сучасних електронних технологій: ІНТЕРНЕТу, зокрема соціальних мереж.

Крім офіційної частини зборів, учасники художньої самодіяльності підготували для батьків підготували сюрприз у вигляді тематичного концерту під символічною назвою «Ми всі народженні з любові».    Молоді таланти подарували  своїм найдорожчим людям пісні та поетичні  рядки, що бриніли в їхню честь щирою схвильованістю і теплом на струнах юних сердець і душ виконавців.

Після загальних зборів батьки мали змогу поспілкуватися з класними керівниками та майстрами виробничого навчання своїй дітей і детальніше обговорити питання, що стосуються окремо кожної групи.


Comments are closed.