Урочиста лінійка

By:

                                                                   За тих, хто на передовій!
                                                                         Моліться, люди України,
                                                                        Моліться за чужого сина,
                                                                                  Щоб вас колись потішив свій!
                                                                      Ті хлопці нам не є чужими,
                                                                    Бо нашу волю бережуть!

 

13.10.2017 р. у Луцькому вищому професійному училищі відбулася урочиста лінійка з нагоди 75 – річниці УПА, дня Захисника України, свята Покрови Пресвятої Богородиці та українського козацтва.

У заході взяв участь увесь педагогічний та учнівський колективи училища , батько учня училища, який брав участь у АТО.

Директор училища Володимир Володимирович Романюк привітав присутніх з прийдешнім святом і зазначив, що День захисника України  –  це славні військові традиції, це наша історія, сповнена героїзму, подвигів, яскравих вчинків, спрямованих на захист волі та незалежності нашої держави.«Це свято справжніх патріотів, загартованих війною, армією, усіх, хто в різні часи носив і носить військову форму і бере на себе відповідальність за долю суспільства й своєї родини. В цей день ми вшановуємо пам’ять братів, батьків, дідів і прадідів, які відстоювали свободу і незалежність нашої держави зі зброєю в руках. Ми віддаємо шану героям Революції гідності та низько вклоняємось перед захисниками України, які виконували та продовжують виконувати свій військовий обов’язок в зоні проведення АТО. Також цього дня ми із сумом в серці згадуємо тих патріотів, які віддали своє життя за нашу Україну», – зазначив директор у своєму виступі.

Щирими оплесками вітали учні та викладачі переможців спортивних змагань, які вібулися в училищі з нагоди Дня Захисника Вітчизни. Директор училища Володимир Володимирович Романюк вручив переможцям грамоти.

На лінійці виступив учасник АТО, батько учня училища, нагороджений медаллю Захисника Вітчизни, Андрійчук Богдан Романович. Діти квітами подякували йому за подвиг і вірність Україні.

В рамках заходу відбулося вшанування загиблих, які боролися за волю і незалежність України хвилиною мовчання та покладання квітів до стели Героїв Небесної Сотні та Героїв, загиблих за єдність України, на Театральному майдані  м. Луцька.

Після лінійки учасник АТО Андрійчук Богдан Романович завітав на урок – мужності в актову  залу училища. Метою уроку було виховання в учнів патріотизму, шанобливого ставлення до Батьківщини, гордості за наших захисників Вітчизни.  Коли учні слухали розповідь живого свідка, активного учасника військового протистояння за незалежність України, їхні серця пронизувала гордість за незламність наших героїв, їхню непохитну віру у перемогу над підступним ворогом. Гість відповідав на численні запитання учнів. Він згадав, як вперше три роки тому святкували широким загалом визначне для кожного українця свято, а також підкреслив, що це – не тільки чоловіче свято, як зазвичай прийнято вважати, адже свободу Вітчизни сьогодні на рівних із чоловіками виборюють й жінки – на передовій, серед волонтерів, які працюють на різних територіях країни, дружини військових усіляко підтримують своїх чоловіків і їхні сім’ї тощо. Гість також побажав, аби усі українці спільно працювали задля того, аби настав мир і молоді не довелося пережити страшні моменти війни.

Такі зустрічі допомагають учнівській молоді на прикладі своїх земляків побачити, що «патріот» – це не просто слово, відчути гордість за наших захисників Вітчизни.


Comments are closed.