Вечір-реквієм «З Україною в серці»

By:

Живе лише той, хто не живе для себе,

Хто для других виборює життя.

 

1 листопада 2017 року в гуртожитку училища відбувся вечір вшанування героїв АТО. У заході, який підготувала і провела вихователь Франчук Ніна Миколаївна, взяли участь учні груп №35, 22, 4Т, 13, 38, 15, 43, 3Т.

В залі панувала особлива атмосфера. Під мерехтіння свічок і лампадок лунали пісні та вірші, які щемом озивались у серцях присутніх. На жаль, ніякі слова вже не повернуть до життя гідних українців, наших земляків, чоловіків, синів, братів, батьків.

Коли перед очима кадри з новин, світлини поранених та загиблих героїв, розуміємо, що вислів «душу й тіло ми положим за нашу свободу» став для сучасної історії української нації не просто словами з гімну, це стало станом душі.

Із заключним словом до учасників вечора звернулась вихователь Франчук Ніна, яка сказала: «Де б ми не були, ми повинні  завжди пам’ятати тих, хто дав нам можливість зустрічати новий день і згадати, якою ціною нам дістається кожна хвилина. Без усякого сумніву, на прикладах беззавітного служіння рідній Батьківщині, беззаперечного виконання священного обов’язку – стати на захист кордонів держави, коли в цьому є гостра потреба – виховуватиметься не одне покоління українців. Бо вони – справжні герої, які у нерівному двобої з терористам, російськими найманцями протиставили їм свій патріотизм, відповідальність, безмежну любов до країни, яку ототожнюють з найріднішими людьми і рідною домівкою. І саме за це їм наша людська вдячність і низький уклін».

Бібліотекарі училища Семенюк Тетяна та Франчук Оксана підготували книжкову виставку «Величне ім’я – Вітчизни захисник». Учні мали змогу ознайомитись з кращими зразками літератури українських письменників про героїв, що поклали своє життя на вівтар свободи.

 


Comments are closed.