Свято української писемності та мови

By:

У ДПТНЗ «Луцьке вище професійне училище» цей святковий день розпочався першим етапом Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика, якому передувала літературна композиція «Мово моя калинова». Із завмиранням серця учасники Конкурсу слухали розповідь про становлення і розквіт української мови як державної, поезії про рідну мову.

Із вітальним словом до присутніх звернулися методист училища Пальчук Любов та заступник директора з НР Василюк Наталія. Організували і провели І етап Конкурсу викладачі української мови та літератури Васильчук Марія та Романюк Василь.

До Дня української писемності та мови у училищі випущено стінгазету, радіогазету «Без мови рідної, юначе, й народу нашого нема», проведено виховні години на тему «Українська мова – державна мова мого народу», організовано книжкову виставку у бібліотеці «Як парость виноградної лози, плекайте мову…»

Працівники училища та учні мали можливість написати Всеукраїнський радіодиктант, який, безперечно, сприяє соборності українського народу.

Святковий настрій цього дня віддзеркалювався у привітних усмішках дітей та дорослих, у різнокольорових чудових вишиванках, у національній символіці, в українських оберегах, бо маємо дійсно день українського національного єднання.

Зі святом вас, дорогі українці!


Comments are closed.