Все починається з добра

By:

Добрі бажання живуть у душі

того, хто вміє віддавати сили

своєї душі іншим людям.

             В. О. Сухомлинський

 

16 листопада в бібліотеці пройшов цикл бесід з учнями груп 22, 38 за сторінками творів В. Сухомлинського «Все починається з добра». Читачі мали можливість познайомитись з думками педагога про працю, дисципліну, виховання в сім’ї та школі, знайшли практичні поради та роздуми про закоханість в мистецтво, рідну мову, пісню та красу природи. Корисними є розділи багатотомного видання творів письменника про колектив, мораль та переконання. Крізь праці Сухомлинського червоною ниткою проходить ідея становлення душевного стрижня людини – її думок, переконань, почуттів, естетичних поглядів і смаків.

Автор вчить, як виховувати щасливу людину, як досягнути того,  щоб у нашому суспільстві не було жодної особистості з порожньою душею. Бібліотекарі радили присутнім вчитися у Сухомлинського бачити цей дивовижний світ у веселих, різнокольорових теплих фарбах, вміти чути птахів, мурашок і бджіл, бо тільки відчуття прекрасного наповнює душу добром.

А також між учнями і бібліотекарями відбулися цікаві діалоги про прочитані книги, про  улюблених письменників та літературних героїв. Учасники мали можливість задовольнити свої запити, обравши книги до душі.


Comments are closed.