Педагогічні ідеї Василя Сухомлинського – запорука ефективності освітнього процесу

By:

Педагогічне суспільство України готується відзначити 100-річчя від Дня народження великого педагога і мислителя Василя Сухомлинського. Урочистості набули широкого розмаху. Методична комісія суспільно-гуманітарних дисциплін ДПТНЗ «Луцьке ВПУ» одне із своїх засідань присвятила темі «Педагогічні ідеї Василя Сухомлинського: практичні впровадження в освітній процес». Члени комісії обмінювались думками про використання педагогічної спадщини видатного вченого на уроках, про участь викладачів словесності в обласному конкурсі «Мої роздуми про педагогічну працю» (міні-твори на тему загальновідомих висловів В. Сухомлинського). Був зроблений аналіз відкритого уроку, методична мета якого  – використання педагогічної спадщини Василя Сухомлинського на уроках української мови.

Цікавою формою методичної роботи були педагогічні посиденьки «Василь Сухомлинський очима сучасного педагога».  Змістовними і повчальними були виступи викладачів Никончук Т.В., Бражник Л.І., Пальчук Л.В., Романюка В.Я. Кожен член методичної комісії суспільно-гуманітарних дисциплін збагатився новими знаннями, вміннями, навичками роботи з дітьми.

Зав. бібліотекою училища Семенюк Т.В. представила віртуальну виставку «Літературна спадщина гуманіста, мислителя та педагога Василя Сухомлинського» та ознайомила з найбільш видатними працями великого педагога.

Керуючись настановами В.О. Сухомлинського, ми знову і знову усвідомлюємо, що «виховуючи дітей, ми виховуємо себе», що «школа – це не комора знань, а світоч розуму», зрештою, що «серця віддаємо дітям».

 


Comments are closed.