«Волинь моя синьоока»

By:

   Де сині озера із небом злились воєдино,

  Де давні ліси таємничо запрошують всіх,

  Там рідна земля,синьоока моя Батьківщина,

  Там цвіт України – пісенна та щедра Волинь.

 

22 листопада в гуртожитку, під керівництвом вихователя Іванової Л.А., була проведена літературно – музична композиція « Волинь моя синьоока».

В залі прикрашеній вишитими рушниками, пшеничним колоссям, банером із зображенням прапора Волині та гербом Луцька звучали твори С.Олексюка, М.Пронька, О.Богачука, які зворушливо донесли учні до слухачів. Також лунали пісні про Волинь, Луцьк та молитва про Україну.

Перед присутніми постала Волинь як земля, овіяна легендами сивої давнини, звеличена пам’ятками відваги і боротьби наших далеких предків, Волинь як споконвічна частина єдиної неньки – України, землі могутнього Волинсько – Галицького князівства, козацьких вольностей, непокірних духом борців за свободу і незалежність, за кращу долю. Волинь, як край дрімучих лісів, мальовничих синьооких озер, тихоплинних і стрімких річок, гаїв і долин – неперевершена в красі природи – перлина України.

Бібліотекарями був представлений краєзнавчий колаж. Що читати про Волинський край?

Франчук О.О. запросила молодь поринути у чарівний світ рідної природи, мистецтва, за допомогою книг розгадати духовний код Лесі Українки, а також ознайомитись з книжковою виставкою « Мій край – моя історія жива».

По закінченні заходу учні відпочивали на дискотеці, організованій радою гуртожитку.


Comments are closed.