ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРАВА У БІБЛІОТЕЦІ

By:

Мораль і Право, Право і Закон –

Рушійні сили для життя людини,

А їх знання надасть нам вірний тон

У розвиток держави  – України

 

У бібліотеці проведено цикл заходів в рамках Всеукраїнського Тижня права. Тематика днів правових знань сприяє підвищенню рівня правової культури учнів, інформованості молоді про їхні конституційні права та обов’язки, можливості їх реалізації та змісту.

7 грудня  в читальний зал були запрошені учні групи 17 на відкриту годину спілкування «Лабіринтами права». Класний керівник групи Ковальчук Н. П. ознайомила своїх вихованців зі змістом основних статей Конституції, Законів  України. Зав. бібліотекою Семенюк Т.В. розповіла про Конвенцію ООН «Про права дитини», історію створення Декларації прав людини. Бібліотекар Франчук О.О. навела життєві приклади, проаналізувала конкретні конфліктні ситуації та методи їх вирішення у правовому полі.

Читачам було цікаво і корисно довідатись про свої права, обов’язки та відповідальність згідно чинного законодавства України, адже дуже часто наші повсякденні вчинки мають правові наслідки. Присутні дружно давали відповіді на «Запитання Феміди», самі задавали питання, щодо своїх прав та слухали оповідання Василя Сухомлинського «Гідність».

До уваги користувачів бібліотеки підготовлена книжково-ілюстративна виставка «Уроки права – уроки життя». Учні брали участь у наповненні стіннівки «Вивчаємо закони та реалізовуємо свої права». Для використання в групах під час проведення виховних годин підготовлена мультимедійна презентація «Мій улюблений світ – світ баз насильства».

Тиждень права пройшов цікаво, змістовно, а головне, засвідчив небайдужість нашої молоді до питань правової обізнаності, формування правової свідомості і правомірної поведінки.


Comments are closed.