ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОЇ КАР’ЄРИ В ДІЇ

By:

У нашому училищі  з червня 2017 року функціонує Центр професійної кар’єри. За сприянням Луцького міського центру зайнятості для студентської молоді проводяться профорієнтаційні заходи, участь у яких беруть представники роботодавців.

20 грудня для учнів групи 3т,  що опановують професію кухар, під професійним керівництвом майстра виробничого навчання Родницької Д.А., було проведено Ярмарку кар’єри, організовану представниками Луцького міського центру зайнятості – Гурською Іриною, заступником директора  та Харічковою Юлією, начальником відділу активної підтримки безробітних.  Участь у заході взяли представники роботодавців: ресторану «GRILL PUB», ресторації болгарської кухні «Чевермето», кафе-піцерії «Козача Левада», мережі супермаркетів ТОВ «Арго-р», кав’ярні-пекарні «Франс.уа»,  броварні «Карабас Барабас».

Захід проведено у новому форматі. Майбутні кухарі демонстрували свої знання, вміння та навики, презентуючи власноруч приготовлені страви української кухні: салат подільський, вареники по-домашньому, борщ український, биточки по-селянськи, голубці, деруни, салат чернігівський, крученики, млинчики «Ласунка», печінка смажена з цибулею, риба в млинчиках, мазурки, чіскейк.

Після проведення дегустації учні спілкувались з представниками роботодавців, дізнавались про умови праці, можливості проходження практики та працевлаштування. Працедавці, презентуючи свої заклади, пропонували гнучкі графіки роботи та  можливості кар’єрного росту. У себе в команді роботодавці хочуть бачити активних, комунікабельних молодих людей, які бажають працювати.

Результатом проведеної зустрічі є домовленість між адміністрацією училища та представниками роботодавців про підписання договорів для проходження учнями виробничої практики, яка має розпочатись у другому семестрі.

 


Comments are closed.