Учні та педагоги здійснили новорічну подорож країнами світу

By:

Новий рік – найчарівніше і найочікуваніше свято. Його однаково люблять і діти, і дорослі. У цей день відбуваються дива, здійснюються найсміливіші мрії та найзаповітніші бажання. Сміх, подарунки і гарний настрій гарантовані кожному.

Незважаючи на те, що Новий рік – одне з небагатьох свят, що об’єднує все людство, за всіх часів у різних народів існували й існують нині свої власні традиції зустрічі Нового року, своя святкова атрибутика, свої дати для проведення цього свята. Люди чекають від цього свята чудес, нових успіхів, щастя й зустрічають його відповідно до традицій свого народу. У різних країнах звичаї святкування Нового року дуже різні.

Напередодні свята Нового року 27 грудня у Луцькому вищому професійному училищі була проведено святкове дійство «Новорічна подорож країнами світу». Проведенню цього свята передувала ретельна організація та підготовка, яку здійснили заступник директора з виховної роботи – Ірина Свірська та керівники  гуртків художньої самодіяльності – Юрій Некритюк, Сергій Гурський та Любов Батова.

Присутні у залі учні, педагоги, батьки та гості в імпровізованій новорічній подорожі побували в Італії, Франції, Іспанії, Великобританії, В’єтнамі, Тайланді, Японії, США, Аргентині, Австралії, де дізнались про традиції святкування кожної з країн у яку потрапили.

Лунали того вечора новорічні пісні та колядки. Глядачі отримали святковий настрій та чудові враження.

Ми щиро вдячні всім, хто став частинкою цього незабутнього дійства! Гарного настрою та перемог у Новому році!

 


Comments are closed.