Переваги служби за контрактом

By:

18 – 19 січня 2018 року у актовій залі училища  відбулася зустріч учнів – юнаків ІІІ – IV курсів із начальником відділення із добору кадрів у Волинській області Державної прикордонної служби України Олегом Андрійовичем Бурдейним. Він яскраво, доступно, у формі живого спілкування демонстрував переваги служби за контрактом у Державній прикордонній службі України,  розповів про загальний зміст, умови та терміни проходження військової служби за контрактом, основні професії, що потребують укомплектування (інспектор прикордонної служби, водій автотранспортних засобів (категорії В,С,В,Е), механік, технік, кухар, фельдшер та ін.), наголосив на перевагах служби у прикордонниках:

– грошове забезпечення від 7500 грн.;

–  можливість отримати вищу освіту у Національній академії ДПСУ;

– набути або підвищити кваліфікацію з кінології, паспортної роботи, медичної підготовки, інженерної механіки, управління сучасними зразками озброєння та техніки, автоматизації та зв’язку;

– гарантовані соціальні пільги, як під час служби, так і при звільненні з військової служби в запас.

Олег Андрійович розповів про професії, які потрібні у прикордонній службі, акцентував увагу на презентації навчального закладу  Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького.

Одним із основних моментів презентації, стало усвідомлення учнями наявної можливості проходження служби за контрактом у ДПСУ взамін строкової військової служби у Збройних Силах України, адже завдяки такій можливості молодь вже в ранньому віці має змогу мати високооплачувану цікаву роботу та набувати страховий стаж, також, у разі потреби контрактники можуть отримати повну вищу освіту та продовжувати службу на офіцерських посадах.

«Військова служба це не лише школа бойової майстерності, це й школа фізичного загартування, дисциплінованості й організованості», – зазначив  начальник відділу  із добору кадрів у Волинській області ДПСУ  Олег Бурдейний.

Спілкування прикордонника із юнаками  пройшло в формі активного діалогу. Приємно було бачити, що багато учнів зацікавились професіями військового направлення, а деякі з них виявили бажання  продовжити своє навчання в Національній академії Державної прикордонної служби України.

 


Comments are closed.