Відкрита виховна година: «Соборна мати Україна – одна для всіх, як оберіг» (до Дня Соборності України)

By:

Велична і свята, моя ти Україно,
Лише тобі карать нас і судить.
Нам берегти тебе, Соборну і єдину,
І нам твою історію творить.

 

День Соборності — свято України, що відзначається щороку 22 січня в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

На відзначення цього свята 24.01.2018 р. у актовій залі  ДПТНЗ «Луцьке вище професійне училище» викладачем основ правознавства Максимчук Оксаною Іванівною була проведена для учнів І-ІІ курсів відкрита виховна година на тему: «Соборна мати Україна – одна для всіх, як оберіг» (до Дня Соборності України).

Захід проведено з метою поглиблення знань учнів про історію виникнення свята Соборності України, формування у підростаючого покоління почуття патріотизму, поваги до історії українського народу. У ході виховної години було висвітлено шлях народу до об’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, основні пріоритети соборності, значення Дня Соборності України для її народу.

З вітальним словом виступила  заступник директора з виховної роботи Ірина Свірська, яка зазначила, що як і тоді, майже сто років тому, так і зараз, український народ бореться за єдність країни і ми віримо, що територіальна цілісність України, омита кров’ю мільйонів незламних борців за свободу, навіки залишатиметься непорушною. Ми маємо розуміти, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. Плекаймо все, що працює на ідею загальнонаціональної єдності, повсякчас пам’ятаючи про незліченні жертви, що покладені на вівтар незалежності. Тільки почуття патріотизму, гордості і гідності дасть            нам право жити у  Єдиній Україні.

Учні оглянули презентації та відеоматеріали з даної теми.

Закінчилась виховна година молитвою за нашу державу та побажанням усім присутнім міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

 


Comments are closed.