Сторіччя Української Революції
24 січня 2018 року учні 18 групи Луцького ВПУ відвідали виставку у Волинському кразнавчому музеї, присвячену сторіччю Української Революції.
Екскурсовод розповів про переломні моменти формування та діяльності Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, об’єднання яких було стартовим механізмом до утворення незалежної України. Звернув увагу на вагомий внесок у формування єдності та самостійності нашої держави таких видатних постатей як Володимир Винниченко, Михайло Грушевський, Симон Петлюра, Павло Скоропадський, Євген Коновалецю
Особливо учні були вражені рідкисними світлинами активних учасників формування української державності 1919-1922 років, які, перебуваючи в еміграції, продовжували державотворчу діяльність.
Comments are closed.