Демонструємо педагогічну майстерність

By:

Для вивчення та узагальнення системи роботи педагогів, що атестуються в училищі проводиться парад відкритих уроків. В рамках цього заходу педагоги на належному науково-методичному рівні проводять відкриті уроки та виховні заходи, демонструючи свою педагогічну майстерність та творчість.

Репортаж з відкритого уроку

П’янкової  Наталії Михайлівни, викладача предмета «Організація виробництва та обслуговування»

Урок відбувся в групі №3т (професія – кухар, кондитер) на тему «Види матеріалів столового посуду».

Викладач зуміла успішно організувати пізнавальну діяльність учнів на всіх етапах уроку. Були чітко визначені очікувані результати уроку і ці результати досягнуті. Протягом усього уроку педагог використовувала його мультимедійну підтримку, що зробило засвоєння знань більш повним і свідомим. Інтерактивні вправи, випереджувальні завдання, робота з опорним конспектом,  навчальний фільм, проблемні ситуації – все це у поєднанні із змістовним і доступним поясненням викладача сприяло розвиткові пізнавального інтересу учнів, зробило урок ефективним, а роботу учнів – активною.

Це був урок педагога – майстра своєї справи.

 

Репортаж з відкритого уроку

Кравчук Наталії Федорівни, викладача предмета «Устаткування підприємств харчування».        В групі  з професії кухар, кондитер викладач провела захоплюючий урок-проект з теми «Машини і механізми для обробки м’яса та риби».

Урок відбувся на високому рівні і досягнув своєї мети. Педагог зацікавила учнів сучасними виробничими технологіями, навчальними відеофрагментами, створеними учнями як випереджувальне завдання, інтерактивними вправами.

На своїх уроках педагог постійно застосовує відеоматеріали, презентації, схеми, моделі процесів, інтерактивні завдання. Для досягнення позитивних результатів також на уроках використовуються завдання, які активізують самостійне мислення учнів. Це захоплює їх, розвиває пам’ять та бажання досягати поставленої мети.

 

Репортаж з відкритого уроку

Майстром виробничого навчання в групі електромотнерів з ремонту та обслуговування електроустаткування Зінкевичем Олександром Володимировичем та викладачем спецпредметів Бондзюком Андрієм Хомовичем був проведений бінарний урок (вступний інструктаж з виробничого навчання – спецтехнологія) з теми «Схеми вмикання асинхронних електричних двигунів в мережу».

Вступний інструктаж був побудований на основі врахування програмних вимог, можливостей учнів, вимог сучасної методики. Структура вступного інструктажу відповідала його дидактичному призначенню і складалася з таких етапів:

– повідомлення теми і мети уроку;

– мотивація навчальної діяльності учнів;

– перевірка теоретичних знань, що здійснювалася в два етапи: гра «Професіонал», тестові завдання

– показ трудових операцій, з використанням навчального відеофільму, створеного майстром в/н , прийоми виконання операцій майстер продемонстрував учням з використанням відеопроектора;

– цікаво пройшло закріплення матеріалу вступного інструктажу за допомогою гри «Реакція», та завдяки роботі учнів в парах;

– учні працювали з карткою попередження та усунення дефектів, та пропонували способи вирішення проблемної ситуації;

– методом експрес – опитування «Запитання-відповідь» перевірено знання учнями правил безпеки праці.


Comments are closed.