Хвилююче та радісне свято – у Луцькому вищому професійному училищі вручення дипломів випускникам!

By:

23 лютого 2018 року актова зала Луцького ВПУ вкотре наповнилася яскравими барвами гарного настрою та щасливими посмішками випускників професії  «Оператор поштового зв’язку» та «Кухар, кондитер».

Позаду залишилося останнє заняття, здані останні іспити, і учні нарешті зітхнули спокійно: попереду – тільки найприємніше – довгоочікуваний випускний. Випускний – це закінчення перед великим початком… Це – підсумок натхненної праці викладачів, сумлінного старання учнів, уболівання за своїх дітей батьків, незгасного ентузіазму адміністрації училища на чолі з директором.

Випускний – важлива подія для усіх в училищі. Для учнів – це поріг нового часу, професійної зрілості і незалежності, для викладачів – хвилювання за подальшу долю своїх вихованців і надія на те, що вона складеться щасливо. На шляху до диплому було багато різного і, хочеться сподіватися, важливого і корисного для наших випускників, кожен з них займе своє особливе місце в історії  училища.

І ось хвилююча мить – вручення дипломів випускникам. Церемонія вручення розпочалася за традицією з офіційної частини. На адресу випускників прозвучали теплі слова директора училища Романюка Володимира Володимировича., заступника директора з НВР Тортини Алли Степанівни.  Із найщирішими побажаннями та найтеплішими вітаннями до своїх вихованців звернулися класні керівники груп №36,№43 Іванісік Л.В., Жарикова І.В. та майстер в/н Кравчук Н.Ф. Не залишились випускники у цей день без батьківської ласки. З напутніми словами, що неодмінно знадобляться у дорослому житті, до «своїх дітей» звернулася мама випускниці групи №36 Панасюк Н.В. та випускника групи № 43 Яручик І.П. У свою чергу, випускники звернулися із словами подяки до своїх викладачів, наставників за їх наполегливу та кропітку працю протягом усіх років навчання в училищі. Після усіх виступів та привітань директор училища та заступника директора з НВР вручили випускникам дипломи кваліфікованого робітника .

У цей святковий й трепетно-хвилюючий день лунали пісні, були й сльози, хвилини смутку від розставання й радості від закінчення училища. Щиро вітаємо наших випускників з успішним завершенням навчання в рідному училищі! Творчих вам успіхів, натхнення, професійного росту, особистого щастя, нехай океан ідей ніколи не вичерпує себе, а енергія творити і створювати надихає на великі звершення заради щасливого майбутнього нашої країни. Тож нехай завжди для вас небо буде високим та чистим, а дорога  широкою та світлою!

Прощавайте, безтурботні студентські роки… Попереду уже самостійне доросле життя! Однак, не забувайте свого гніздечка, стіни рідної Alma mater завжди радо зустрічатимуть кожного з вас!Comments are closed.