Репортаж з відкритого уроку (продовження…)

By:

В грудні учні групи 38 (професія – оператор з обробки інформації та програмного забезпечення) мали чудову можливість ознайомитися із цікавою і важливою темою: «Використання палітри спецефектів та переходів». Майстер-клас з виконання даної роботи для них провела майстер виробничого навчання Савун Ольга Миколаївна.

Впроваджуючи сучасні матеріали і технології в навчальну  діяльність учнів, педагог віддає перевагу тим методам, які дозволяють в повній мірі донести до учнів зміст виробничого процесу, активізувати їх пізнавальну діяльність, реалізувати проблемно-розвиваючий, творчий характер навчання.

Для якісного засвоєння знань майстер використала  інструкційно-технологічні картки, це сприяло досягненню мети уроку, формуванню практичних навичок учнів, розвитку   творчого мислення.

 

Репортаж з відкритого уроку

Тема: Ремонт кривошипно-шатунного механізму

Мета уроку: удосконалення навичок самостійного виконання перевірки технічного стану двигуна

Майстер в/н  групи №37, з професії слюсар з ремонту автомобілів, Різик Микола Семенович,  протягом уроку доводив учням важливість теми, що вивчалася, формував та розвивав у них практичні навики перевірки компресії у циліндрах двигуна.

Вступний інструктаж досягнув своєї  мети. Його структура відповідала дидактичному призначенню і складалася з таких етапів:

  • повідомлення теми, мети уроку, мотивація навчальної діяльності учнів;
  • перевірка теоретичних знань;
  • показ трудових прийомів, з використанням навчального відеофільму, створеного майстром в/н , демонстрація майстра;
  • закріплення матеріалу вступного інструктажу;
  • методом експрес – опитування «Запитання-відповідь» перевірено знання учнями правил безпеки праці.

 

Репортаж з відкритого уроку

            Викладач предмету «Основи промелектроніки»  в групі №55 (спеціальність «Електроенергетика, електротехніка,електромеханіка» )  Батов Геннадій Федорович провів урок з теми «Аналогово-цифровий перетворювач».

Структура уроку відповідала його типу, спостерігався логічний зв’язок між етапами уроку, були підібрані раціональні форми і методи роботи на уроці, а саме:

– Методом експрес – опитування «Запитання-відповідь» перевірено знання учнями вивченого на попередніх уроках матеріалу;

– Інтерактивна вправа «Незакінчене речення»;

– Гра «Альтернатива»;

– Конструкторське бюро.

За твердженнями присутніх колег, урок відбувся на високому науково-методичному рівні, мета уроку досягнута повністю завдяки грамотному і доступному поясненню, цікавій мотивації, постійному зворотному зв’язку, зосередженні уваги учнів на головному, поєднанні різних типів наочності.


Comments are closed.