Успішної професійної кар’єри

By:

21 лютого 2018 року було проведено державний кваліфікаційний іспит у групі №43  з професії кухар, кондитер, головою державної кваліфікаційної комісії був підприємець Роман Матвійчук, власник ресторану «Шафран».

В рамках роботи  Центру професійної кар’єри та за сприяння Луцького міського центру зайнятості на зустріч з випускниками  були  запрошені представники підприємств-роботодавців: заступник директора з персоналу гіпермаркету «Там-Там» Лариса Гань; директор кондитерської фабрики «Вестконд» Віктор Нижегородцев та  майстер бісквітного цеху Надія Стефановська, начальник відділу кадрів ТзОВ «Континіум-Трейд» Людмила Голентюк.

Учні демонстрували свої знання, вміння і навики, презентуючи членам комісії та представникам роботодавців власноруч приготовлені страви. Також розповідали про технологію приготування, правила оформлення, подачі цих страв. Крім практичного виконання робіт, учні під супроводом майстра виробничого навчання Наталії Кравчук, презентували відеоперегляд своїх професійних навичок при проходженні виробничої практики на підприємствах ресторанного господарства міста.

Присутні схвально оцінили нестандартність проведення заходу. Невимушена атмосфера, що панувала під час атестації сприяла високій оцінці професійних вмінь, навиків і знань учнів як членами державної кваліфікаційної комісії, так і представниками роботодавців.

На завершення заходу представники роботодавців розповіли випускникам про свої підприємства, умови праці, заробітну плату, гнучкі графіки роботи та можливості кар’єрного росту та запросили випускників у свої колективи, пропонуючи реальні робочі місця.

Фахівці Луцького міського центру зайнятості Ірина Гурська та Юлія Харічкова  ознайомили випускників з послугами служби зайнятості та інноваціями, які пропонують пошукачам роботи та актуальними вакансіями.

 

Побажаємо випускникам високих професійних та творчих здобутків!

 


Comments are closed.