Маєш фах, живеш в достатку!

By:

З метою формування пізнавального інтересу до вивчення спецпредметів з професій кухар, кондитер, офіціант, бармен  та активності учнів, виховання любові до обраної професії з 1 по 7 березня 2018 року в навчальному закладі проходив традиційний Тиждень професій ресторанного господарства, який був насичений різноманітними цікавими заходами, що у повній мірі розкрили суть професій, їх властивості, специфіку, умови та перспективи подальшого професійного зростання та працевлаштування по закінченню навчального закладу.

Тиждень проходив згідно плану погодженого на засіданні методичної комісії професій ресторанного господарства (голова комісії П’янкова Н.М.), корисним, цікавим та пізнавальним. Викладачі, майстри виробничого навчання та учні показали красу своїх професій. Особливістю цьогорічного Тижня професій є те, що було звернено увагу на страви європейської кухні. У конкурсі професійної майстерності «Кращий за професією» учасники – учні групи №33 (майстер в/н Родницька Д.А.) з професії кухар, кондитер –  демонстрували приготування страв, характерних для різних країн Європи:  учні готували паелью та крек каталата (Іспанія), біфштекс із свинини та траф (Англія), гуляш і сирний пиріг (Угорщина), лазанью та чізкейк (Італія), філе-мільйони та клафотті (Франція).

А учасники, учні групи №32 (майстер в/н Лещенко Ю.В.) з професії офіціант, бармен, демонстрували майстер-клас зі складання серветок, сервірування столів згідно завдання та приготування сучасних коктейлів.

Під керівництвом майстрів виробничого навчання Боярчук Н.І., П’янкової Н.М. та Леснікової О.О. учні гр.№23, 13 та 12 організували виставку-продаж смачних та оригінальних виробів кондитерського та кулінарного виробництва. Під час ярмарки транслювалась відеопрезентація професії кухар, кондитер, підготовлена педагогами Бурлак О.Х. та Кравчук Н.Ф.

Проведені заходи викликали справжнє захоплення та зацікавленість професіями ресторанного господарства, про що свідчила активність учнів, жваве обговорення побаченого та теплі усмішки на обличчях. Тиждень пройшов у піднесеному, навіть святковому настрої, і не дивно, бо їжа приносить людині справжню насолоду, піднімає настрій, дарує здоров’я та довголіття.


Comments are closed.