Ярмарок кар’єри

By:

Для суттєвої допомоги початкового старту у вибраній професії в училищі функціонує Центр професійної Кар’єри, де за сприянням Луцького міського центру зайнятості для учнів училища проводяться профорієнтаційні заходи, участь у яких беруть представники роботодавців.

Так для учнів групи №38, які здобувають професію «оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» було проведено Ярмарок кар’єри за участі роботодавців міста: ТзОВ “Профсервіс Захід”, ПП “ТД “Салют”, ТзОВ “Клевер Сторс”, ТзОВ “Велнес груп”, ТзОВ “Вест Бест Сервіс».

Пошук першого робочого місця — цікавий і хвилюючий процес, адже, залишаючи стіни навчального закладу, випускник стикається з невизначеністю свого професійного майбутнього.

Для випускників, які через кілька місяців розпочнуть свою професійну діяльність, фахівці Луцького міського центру зайнятості розповіли про послуги служби зайнятості, ознайомили з вакансіями, яких потребує ринок праці міста.

Працедавці, презентуючи свої заклади, пропонували студентам гнучкі графіки роботи, достойні умови праці та можливості кар’єрного росту, тому роботодавці і хочуть бачити в команді активних молодих людей, які бажають працювати.

Представники роботодавців готові забезпечити проходження практики, яка розпочнеться наприкінці березня та буде першим кроком до подальшого працевлаштування. Приємно, що двоє студентів зразу ж визначилися з проходженням практики на ТзОВ «Профсервіс Захід», адже зволікати ніколи – попереду можливість проявити свої професійні якості.

Тому маємо надію, що всі учні знайдуть найкращі місця проходження передвипускної практики.


Comments are closed.