Репортажі з відкритих уроків (продовження)…

By:

Репортаж з відкритого уроку

Никончук Тетяни Володимирівни, викладача предмета «Іноземна мова»

та Смаль Людмили Іванівни, практичного психолога училища

 

У нестандартній формі та високому методичному рівні викладачем Никончук Т. В. та практичним психологом  Смаль Л. І. був проведений урок іноземної мови на тему «Проблеми молоді» у групі №23. Урок цікавий та актуальний за своєю тематикою, захоплюючий і пізнавальний за своїм змістом. Никончук Т. В., використовуючи презентацію, цікаві фото, аудіозаписи, роздатковий матеріал, повторила і закріпила з учнями усе вивчене з визначеної теми. Відрадно, що учні виявили достатні і високі знання англійської мови, продемонстрували вміння вести діалог, перекладати почуту інформацію, чітко давати відповіді на питання, підтримувати розмову.

Найбільш вагомий виховний момент уроку – це була бесіда з учнями психолога, проведення з ними тренінгу і акцент на найбільш болючій проблемі сьогоднішньої молоді – впливу Інтернету, а саме соціальних мереж на  формування свідомості, поведінки учнів, їх вмінню не потрапити під чийсь негативний вплив. Учні з радістю наводили приклади, спільно вирішували поставлені завдання, знаходили вихід з різних складних ситуацій.

Підсумовуючи урок, викладач англійської мови Никончук Т. В. ще раз звернула увагу учнів на вмінні долати життєві проблеми і більше уваги приділяти живому спілкуванню як іноземною, так і рідною мовами.

 

Репортаж з відкритого уроку

Сергіюка Василя Анатолійовича, викладача спецдисциплін з професії «Слюсар з ремонту автомобілів»

 

Викладачем спецтехнології слюсарів з ремонту автомобілів Сергіюком Василем Анатолійовичем був проведений урок з теми «Гальмівна система з гідравлічним приводом».

Структура уроку відповідала його типу, спостерігався логічний зв’язок між етапами уроку, були підібрані раціональні форми і методи роботи на уроці, а саме: методом експрес – опитування «Запитання-відповідь» перевірено знання учнями вивченого на попередніх уроках матеріалу, а вивчення нового матеріалу супроводжувалось відео презентацією, що дозволяє в повній мірі донести до учнів зміст виробничого процесу, активізувати їх пізнавальну діяльність, реалізувати проблемно-розвиваючий, творчий характер навчання.

Урок пройшов цікаво, творчо, креативно.


Comments are closed.