КВІТИ – ВІЧНІ СУПУТНИКИ НАШОГО ЖИТТЯ

By:

Люди здавна прагнули оточити себе красою, і далеко не останнє місце серед різноманітних прикрас, що використовуються для декорації, займали шедеври, створені її величністю природою. Тобто, краса – це, поза сумнівом, одна з найважливіших переваг квітів.

5 квітня у читальному залі бібліотеки проведено художньо-пізнавальну годину «Квіткова магія». Вихователь Роса С.Ф. розповіла різноманітні легенди про барвінок, червоні пелюстки маку; про квіти занесені до Червоної книги України. Вихованці уважно слухали про атрибути народних обрядів, звичаїв, свят.

Бібліотекарі ознайомили учнів групи № 26 з багатством українського національного живописного мистецтва, з репродукціями картин, з кращими роботами гуртківців «Мозаїка барв» (керівник З.Г. Литвин).

За допомогою віртуальної мандрівки в живопис українських художників, учні поринули у світ краси, бо квіти і є окрасою нашого життя. Ми висловлюємо свої почуття, створюючи неймовірні букети-композиції; прикрашаємо ними візитівки, листівки; даруємо у дні свят та просто створюємо гарних настрій.

Протягом квітня бібліотека запрошує користувачів переглянути ілюстративно-книжкову виставку «Квіткова магія». Пропонуємо добірку книг для читання:

Верховень В. Квіткова абетка / В. Верховень. – К.: Талант, 2014. – 64 с.

Довідник квітникаря-любителя / За ред. Т.М. Черевченко. – К.: Урожай, 1994. – 368 с.

Золотницький М.Ф. Квіти в легендах та переказах / М.Ф. Золотницький. – К.: Довіра, 1992. – 207 с., іл.

Краса врятує світ // Все для вчителя. – 2007. – № 9. – С. 72-81.

Легенди про осінні квіти // Однокласник. – 2016. – № 10. – С. 8-9.

Легенди про квіти // Позакласний час. – 2009. – № 15-16. – С. 54-57.

Приходько С.Н. Хоровод цветов / С.Н. Приходько. – К.: Реклама, 1995. – 120 с., ил.

Терлецький В.К. Дивовижне у світі рослин / В.К. Терлецький. – К.: Урожай, 1990. – 208 с.

 


Comments are closed.