День відкритих дверей

By:

Однією із найяскравіших подій у житті ДПТНЗ «Луцьке вище професійне училище» є День відкритих дверей, який був проведений 24.03.2018р.

День відкритих дверей у нашому навчальному закладі – це справжнє свято, адже ми завжди раді знайомству з майбутньою учнівською молоддю України. Відчиняючи двері в цей день, ми запрошуємо вас зазирнути вперед, побачити реальне учнівське  життя і уявити себе частиною великої училищної родини!

Серед гостей були учні – випускники та їх батьки, викладачі навчальних закладів м. Луцька, районів Волинської та Рівненської областей.

Свято розпочалося ярмарком професій. Ярмарок – наочна демонстрація того, чого навчають молодь: кухарі-кондитери пропонували свої кулінарні вироби, показували майстер-клас, офіціанти сервірували тематичні столи, верстатники свою продукцію, виготовлену на уроках виробничого навчання, а учні за професією «Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин, радіомеханік з обслуговування та ремонту радіотелевізійної апаратури» демонстрували майстер-клас із паяння плат.

 

 

Після ярмарку усі зібралися в актовій залі училища, де мали можливість почути найактуальнішу інформацію про навчальний заклад, професії та напрями навчання. Директор училища Володимир Володимирович Романюк щиро привітав майбутніх абітурієнтів, побажав здійснення мрій, натхнення, успіхів, вірного життєвого вибору, а також розповів про матеріально-технічну базу навчального закладу.

З метою з’ясування всіх особливостей і тонкощів вступної кампанії 2018 року особлива увага була приділена Правилам прийому до училища, які були роз’яснені присутнім заступником директора з навчальної роботи Наталією Миколаївною Василюк.

Не залишилось без уваги питання перспектив з працевлаштування випускників училища, адже сьогодні це питання є вагомим чинником для прийняття рішення у доцільності навчання в будь-якому навчальному закладі. І тут також училищу є чим привернути увагу – вже після робітничої підготовки значна кількість випускників отримують пропозиції з працевлаштування у комерційних та державних установах. Менеджер із персоналу СП ООО «Модерн Експо» Анна Нінічук розповіла присутнім про довгорічну співпрацю підприємства з училищем та перспективи працевлаштування випускників.

 

 

Родзинкою свята став концерт талановитих учнів нашого закладу. Яскраві вокальні номери у виконанні учнів викликали цілий шквал емоцій та почуттів в переповненій залі.

Цікавими для гостей були і екскурсії по училищу, гарно оснащених аудиторіях, виробничих майстернях, лабораторіях, бібліотеці, гуртожитку.

 

 

Колектив закладу щиро сподівається, що зустрічі, проведені в рамках Дня відкритих дверей, були змістовними й корисними. А майбутні абітурієнти отримали багато вражень та позитивних емоцій, побачили реальне студентське життя, відчули атмосферу доброзичливості, толерантності нашого училища. Ми з радістю чекаємо на зустріч з ними уже в якості наших учнів та студентів!

 

Так хай летить, як птах крилатий,

Мрія чиста в дивний край.

Плине час і доля шепче:

«Шлях свій, друже, пізнавай».

Іди в країну Знань охоче,

Працюй, твори і пізнавай.

Корисне діло й добру славу

Вшанує хай наш рідний край.

 

Ми щиро відкриваємо двері нашого закладу всім бажаючим,

ми вас чекаємо!

 


Comments are closed.