МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ВИЗВОЛЕННЯ В’ЯЗНІВ ФАШИСТСЬКИХ ТАБОРІВ

By:

З метою вшанування пам’яті жертв нацизму, в’язнів «таборів смерті», та привернення уваги учнівської молоді до однієї з жахливих сторінок Другої світової війни, 11-13 квітня в училищі пройшли виховні заходи приурочені до Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських таборів. В ці дні бібліотекарі училища провели в гр. 26, 28 інформаційні хвилини з переглядом відеофрагментів про жахливе пекло фашистських концтаборів.

Урок історичної правди провели в групі 17 класний керівник Ковальчук Н.П. та майстер Свереда М.А. Учнів ознайомили з книжково-журнальною виставкою «Фашистські табори смерті – геноцид проти людства».

Вихованцям, які проживають у гуртожитку, бібліотекарі розповіли про нацистські табори смерті та представляли бібліографічний огляд «Страшне лихоліття війни», ознайомили з сюжетом книг «У війни не жіноче обличчя» та «Список Шиндлера».

Сторінки минулого не слід забувати ніколи. Важкий шлях пройшло «покоління війни» – голод, тяжку виснажливу працю та багато інших випробувань. Ті, хто залишився живим, сьогодні згадують ті роки з болем. А ми збережемо пам’ять про нелегку долю в’язнів, про людей незвичайної сили волі, терпіння та мужності.

 


Comments are closed.