Крок до успішної професійної самореалізації

By:

В рамках функціонування Центру професійної кар’єри училища фахівцями Луцького міського центру зайнятості організовано презентацію роботодавця для учнів, які здобувають професію «офіціант, бармен» та «кухар». До участі в заході запрошена заступник директора з управління персоналом культурно-розважального центру «Адреналін Сіті» Юлія Фещук.
В ході заходу слухачі отримали інформацію про послуги, які надає державна служба зайнятості, актуальність робітничих професій на сучасному ринку праці, дізналися про підприємства, які здійснюють підбір персоналу за професіями «офіціант, бармен» та «кухар», ознайомилися з вакансіями, які вони пропонують та можливості працевлаштування за цими професіями.
На продовження зустрічі представник культурно-розважального центру ознайомила присутніх із перспективами працевлаштування за цими професіями у роботодавців, які провадять свою діяльність на базі центру, а саме: ТзОВ «Велнес Груп», ТзОВ «Профсервіс Захід», ТзОВ «Вест Бест Сервіс», ТзОВ «Профінвест фонд», ТзОВ «Волвест М», проінформувавши учнівську молодь про умови праці та соціальні гарантії, які пропонуються працівникам.
Учні брали активну участь у обговоренні, задавали питання що стосуються можливості проходження виробничої практики на базі цих підприємств.
Сподіваємось, що надана інформація сприятиме успішній професійній самореалізації нинішніх учнів та допоможе їм спланувати своє працевлаштування та  професійну кар’єру в майбутньому.

 

 

 

 


Comments are closed.