Проблеми попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму

By:

Щорічно тисячі громадян нашої держави гинуть в дорожньо-транспортних пригодах, стають інвалідами.

Непоправною втратою для суспільства є загибель або каліцтво дітей, молоді.

Отже, безпека дорожнього руху є однією із головних тем на сьогодні. На жаль, проблема дитячого дорожньо-транспортного досі залишається актуальною.

Існує декілька причин виникнення ДТП:

  • перехід дороги в непередбаченому місці;
  • несподіваний вихід на дорогу;
  • батьки рано довіряють дітям бути самостійними в дорожньому русі;
  • на нерегульованому перехресті – дітям усіх вікових груп складно оцінити небезпеку з чотирьох сторін та обрати момент переходу, коли це буде безпечно.

На підставі листа Міністерства освіти і Науки України від 16.05.18р «Щодо проведення тижня безпеки дорожнього руху» з 21 по 27 травня 2018р в ДПНТНЗ «Луцькому професійному училищі» проведено цільові дитячі профілактичні заходи, присвячені безпеці дітей на дорозі.

24 травня 2018 з учнями училища проведено урок «Безпека на дорозі – безпека життя» де організована зустріч учнів з представниками патрульної поліції у Волинській області.

З великою увагою учні прослухали виступ (з демонстраціями фільмів з місць подій ДТП) інженера із зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції у Волинській області  Шмігель Ольги Петрівни.

В усіх навчальних групах проведені бесіди з батьками учнів щодо забезпечення захисту життя та здоров’я  дітей під час дорожнього руху, дотримання норм безпечної поведінки на дорозі особливо під час проведення літніх канікул.

 

Фахівець з питань цивільного захисту ЛВПУ

Сергій Михальський

 


Comments are closed.