Вітаємо з початком навчального року!

By:

З піднесеним настроєм, вірою у спокійне майбутнє 3 вересня 2018 року розпочався навчальний рік у нашому рідному Луцькому вищому професійному училищі.

 

З нагоди святкування Дня знань було проведено урочисту лінійку. Свято відбулося на майданчику перед училищем. Хвилювалися усі: і перший курс, який щойно приєднався до великої та міцної училищної родини, і випускники, адже їм залишився останній рік навчання у стінах рідного училища, та інженерно-педагогічний колектив, тому що є нова зміна, яку потрібно навчати, готувати до самостійного життя на професійній ниві для блага нашої Батьківщини. Але хвилювання було приємним – очікування радості, невідомого та нового.

На урочистостях традиційним для нашого закладу є виконання Державного гімну України та підняття Державного прапору України.

 

Теплими та щирими словами привітав учнів, батьків, колектив училища директор Володимир Володимирович Романюк, який наголосив, що заклад ставить перед собою особливу місію: виховання справжньої гідної української національно-патріотичної еліти, яка в майбутньому своїми зусиллями буде творити розмаїття української нації.  А також додав, що День знань, початок нового навчального року для багатьох юнаків та дівчат, але особливий він для першокурсників, які сповнені сил і енергії оволодівати знаннями і здобувати нові професії, адже їх чекають нові оновлені навчальні кабінети майстерні, кваліфіковані викладачі та захоплююче учнівське життя і нові друзі. У своєму виступі директор акцентував увагу на нинішній ситуації в країні: складний час війни та агресії, а отже, саме завдяки нашим військовослужбовцям, що стоять на захисті рубежів ми маємо можливість навчатися під мирним небом. На жаль, нинішнє свято знань затьмарює наша спільна біда – тривають бої, гинуть співвітчизники, наші патріоти на Сході країни. У пам’ять про Героїв Небесної Сотні та полеглих бійців за волю та незалежність України оголосив хвилину мовчання. Продовжуючи вітання Володимир Володимирович побажав усім мирного неба, міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні, роботі, щоб кожен учень, за допомогою викладачів, майстрів та рідних, став доброю, освіченою людиною, яка вміє творити, примножувати, любити.

Привітали щирими напутніми словами першокурсників і випускники, для яких цей рік – останній рік навчання в училищі.

Святковості додавали  патріотичні пісні у виконанні учнів – учасників художньої самодіяльності.

Закінчилося свято традиційним для початку нового навчального року  благословенням учнів, батьків та працівників училища настоятелем, протоієреєм храму св. Іллі отцем Миколою.

Після урочистого виконання гімну України учні були запрошені на перший урок «Розкажемо Європі про себе».

Для першокурсників перший урок провела у актовій залі викладач іноземної мови  Тетяна Володимирівна Никончук.

Тож нехай цей навчальний рік відкриє перед учнями нові горизонти пізнання себе і світу, викладачів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей!


Comments are closed.