СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ НА ТЕМУ: «ЖИТТЄВІ КРИЗИ ОСОБИСТОСТІ»

By:

 

25 вересня 2018 року на базі ДПТНЗ «Луцьке вище професійне училище» відбулося засідання обласної методичної секції класних керівників на тему: «Життєві кризи особистості», в якому взяли  активну участь  Світлана Юрченко, методист НМЦ ПТО у Волинській області та 15 представників із навчальних закладів професійно-технічної (професійної) освіти Волинської області. Засідання проходило у формі семінару-практикуму.

Відкрив засідання секції директор  Володимир Романюк, який привітав присутніх із новим навчальним роком, ознайомив усіх із матеріально-технічною базою училища, з досягненнями, успіхами,  проблемами у роботі педагогічного колективу, ознайомив присутніх з перспективними  напрямами розвитку навчального закладу  та побажав усім плідної роботи та співпраці.

Теоретичний аспект проблеми представила Світлана Юрченко, методист НМЦ ПТО у Волинській області. Класний керівник училища Ірина Заліпа презентувала свій  досвід  щодо організації соціально-педагогічної та психологічної роботи в навчальному закладі. Учасники семінару-практикуму  під керівництвом Людмили Михайлової, практичного психолога училища, ознайомилися з ознаками підліткової кризи, виконали практичні вправи на освоєння стратегій розв’язання кризи, розробили рекомендації з створення довірливих взаємин з підлітками, які перебувають у кризовому стані. Питання секрету життєстійкості людини спонукав класних керівників поділитися своїми життєвими ситуаціями,  варіантами пошуку шляхів виходу з складних життєвих обставин, розказати про ситуації, які виникали у роботі з учнями.

Логічним завершенням розгляду теми семінару стало представлення перспективного педагогічного досвіду ДПТНЗ «Луцьке ВПУ будівництва та архітектури», Володимир-Волинського, Колківського ВПУ, ознайомлення з рекомендаціями МОН організації виховної роботи, пам’ятними та ювілейними датами 2018/2019 навчального року.

На завершення слухачі семінару прийняли рекомендації щодо шляхів подолання життєвої кризи та відвідали виставку учнівських робіт «Осінній вернісаж». Виставка зігріла усіх теплими промінцями юнацьких сердець, різнокольоровими барвами осінніх композицій з квітів, овочів, фруктів.


Comments are closed.