Виставка-конкурс «Осінній вернісаж»

By:

За вікнами осінь… Золота пора року, що вражає багатством кольорів, плодів, фантастичним поєднанням фарб: від яскравих, вражаючих уяву, до розмито-прозорих тонів. Озирніться навколо, вдивіться: кованим золотом виблискує листя, яскраво спалахують різнокольорові ліхтарики айстр і хризантем, крапельками крові застигли на деревах ягоди горобини, і бездонне осіннє небо дивує великою кількістю і яскравістю розсипаних по ньому зірок. Саме у цю пору року природа щедра на матеріали для виробів: осінні квіти, гірлянди з жовтого листя, грона горобини, ягоди, шишки.

 

З метою відродження національних традицій у виготовленні художніх виробів, як частки матеріальної та духовної культури народу, виховання естетичного смаку та розвитку художньо-естетичних здібностей учнівської молоді, 25 вересня 2018 року у Луцькому вищому професійному училищі було  проведено виставку – конкурс «Осінній вернісаж».

Учні створили справжні витвори мистецтва, які порадували відвідувачів виставки своєю оригінальністю, колоритністю, яскравими барвами. Декорації цього заходу вражали та милували око відвідувачів дійства. З квітів, гілочок, насіння, круп та іншого, учні створили чудові композиції, в яких фантазії не було меж. Крім виставкових робіт, кожна навчальна група ще  й готувала  їх презентацію. Варто відмітити високий рівень представлених робіт.

Результати  конкурсу журі визначило за номінаціями:

Номінація «Дизайнерська знахідка»

І місце – група № 13;

ІІ місце – група № 12;

ІІІ місце – група № 38

Номінація «Національний колорит»

І місце – група № 27;

ІІ місце – група № 15;

ІІІ місце – група № 21, 5Т

 

Номінація «Оригінальність»

І місце – група № 11;

ІІ місце – група № 23;

ІІІ місце – група № 18

Номінація «Романтичність»

І місце – група № 28;

ІІ місце – група № 1Т;

ІІІ місце – група № 17

Такі виставки збагачують учнівську молодь і естетично, і духовно. А ще – це так приємно похмурого осіннього дня усім дружнім учнівським колективом під наставництвом педагогів  щось фантазувати, вигадувати, творити, втілювати яскраві ідеї.

Дякуємо нашим юним митцям!


Comments are closed.